Букмекер: перемога Уельсу над Англією на ЧС з регбі зробить ім’я Ден найпопулярнішим серед валлійців

Олександр Веселов

Британські букмекери пропонують поставити на те, що ім’я Ден буде найпопулярнішим серед новонароджених в Уельсі в наступному році після того, як збірна команда Уельсу зуміла обіграти Англію на Чемпіонаті світу з регбі-2015, а Ден Біггар отримав звання кращого гравця матчу.

Валлійці здобули історичну перемогу над англійцями

Валлійці здобули історичну перемогу над англійцями

Коефіцієнт на те, що ім’я Ден буде найпопулярнішим ім’ям серед новонароджених в наступному році, в букмекерській конторі Paddy Power становить 26.00. За те, що більшість дітей, яких буде народжено в наступному році назвуть іменем Воррен, на честь наставника збірної Уельсу Воррена Гатланда, дають 151.00.

«Ми очікуємо сплеск народжуваності в наступному році. Ім’я Воррен непогано підійде для немовлят, чи неправда? », – заявив представник Paddy Power.

Коефіцієнт на те, що в 2016 році в Уельсі буде встановлений рекорд народжуваності, через те, що фанати регбі святкували перемогу національної збірної, дорівнює 5,00.

Відзначимо, що збірній Уельсу вдалося переграти англійців з рахунком 28:25, а Ден Біггар приніс всі очки своєї команди, за винятком спроби Гарета Девіса.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?