Букмекер Paddy Power вже виплачує гроші клієнтам, які поставили на звільнення ван Гала

Рейтинг Букмекерів

Після поразки «МЮ» у зустрічі зі «Сток Сіті» минулих вихідних коефіцієнт на те, що наступним в АПЛ буде звільнений Луї ван Гал значно впав. Однак скандальний ірландський букмекер Paddy Power пішов далі і вже виплачує грошові виграші гравцям, які зробили ставку на те, що голландський фахівець покине пост.

Сумний голландський тренер виступив у ролі «Діда Мороза»

Сумний голландський тренер виступив у ролі «Діда Мороза»

Букмекерська компанія Paddy Power не стала чекати офіційного оголошення про звільнення Луї ван Гала і прийняла рішення достроково розпочати виплату своїм клієнтам виграшів за ставкою. Букмекер настільки впевнений в майбутній відставці, що навіть не став чекати результату поєдинку «Червоних дияволів» з «Челсі», який відбувся вчора ввечері. Про те, що виплати тим, хто зробив ставку на вихід «нелетючого голландця» вже стартували, букмекер повідомив у своєму блозі.

На зустріч з лондонською дружиною гравців «МЮ», всупереч очікуванням багатьох букмекерів, вивів Луї ван Гал. На «Олд Траффорд» манчестерці не змогли здобути перемогу, хоча й не програли. Зустріч завершилася безгольовою нічиєю.

Проте становище голландця в «МЮ» як і раніше плачевне. Букмекери не вірять в те, що імпульсивний і налаштований проти «всього світу» ван Гал надовго затримається в команді. Paddy Power пропонує ставку на те, що саме голландський фахівець стане наступним у списку звільнених у АПЛ, з коефіцієнтом 1,1.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?