Букмекер BetVictor знову став титульним спонсором Відкритого чемпіонату Уельсу зі снукеру

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія BetVictor пролонгувала спонсорську угоду з професійним рейтинговим снукерним турніром Welsh Open. Відкритий чемпіонат Уельсу пройде з 15 по 21 лютого в Кардіффі, повідомляє SBC News.

Знаменитый Ронни О'Салливан за свою карьеру трижды побеждал в Welsh Open

Знаменитий Ронні О’Салліван за свою кар’єру тричі перемагав в Welsh Open

Загальний призовий фонд турніру складе 324 тис. фунтів (близько $ 480 тис). Традиційно в чемпіонаті візьмуть участь провідні професійні снукеристи, серед яких такі зірки цього виду спорту, як Ронні О’Салліван, Марк Селбі, Ніл Робертсон, Джадд Трамп та інші.

BetVictor виступає титульним спонсором турніру вже четвертий рік поспіль. Ось що з цього приводу заявив Баррі Хирн, голова Welsh Open: «BetVictor вперше став спонсором чемпіонату ще в 2013 році. Ми раді, що компанія зберігає свою підтримку впродовж чотирьох років. Телевізійна аудиторія турніру різко зросла в останні роки, представляючи BetVictor багатьом шанувальникам цього виду спорту по всьому світу».

«Ми раді знову спонсорувати Welsh Open. Переїзд чемпіонату на арену Motorpoint Arena в Кардіффі торік виявився більш ніж успішним, тому ми з нетерпінням чекаємо повторення високих результатів 2015 року», – додав Чарлі МакКанн, глава департаменту комунікацій букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?