Аналітики FavBet і Federbet нарахували 27 «дивних» матчів в березні

Рейтинг Букмекерів

Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» в БК FavBet, березень став місяцем, багатим на підозрілі поєдинки. За словами Артура Желнова, глави відділу аналітики компанії, за перший місяць весни фахівці цієї БК нарахували 56 матчів, які є «відповідними внутрішнім критеріям договірних».

Букмекери продовжують фіксувати підозрілі матчі по всьому світу

Букмекери продовжують фіксувати підозрілі матчі по всьому світу

Звіти по всім поєдинкам були відправлені в незалежну моніторингову організацію Federbet, яка в партнерстві з багатьма БК займається виявленням поєдинків з фіксованим результатом. Фахівці Federbet після власного аналізу погодилися з тим, що 27 поєдинків з наданого FavBet списку мали корупційну складову.

З них у футболі – три матчі, у волейболі – п’ять, у баскетболі – дев’ять, і в тенісі – десять.

У числі інших FavBet і Federbet визнали «дивними» матчі української футбольної Прем’єр-ліги «Волинь» (Луцьк) – «Сталь» (Дніпродзержинськ), зіграний 13-го березня, і «Олімпік» (Донецьк) – «Волинь» (20-го березня), гру чемпіонату Литви з баскетболу «Невежіс» – «Летувос Ритас» (20-го березня), матч італійського тенісиста Джанлукі Насо (232-й рядок рейтингу ATP) проти болівійця Уго Дельєна на ф’ючерсі в Аргентині, а також багато інших поєдинків (переважно нижчих дивізіонів і не в найвідоміших національних чемпіонатах).

Нагадаємо, що в українській футбольній Прем’єр-лізі розгорівся черговий скандал на «договірняковому» грунті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?