Увійти

Реєстрація на Parimatch: як зареєструватися на БК Парі Матч

Як зареєструватися на Parimatch Як зареєструватися на Parimatch

БК Паріматч є дуже популярною на вітчизняному ринку, тож питання, пов’язані з відкриттям рахунку у конторі, часто хвилюють українських гравців, які тільки планують спробувати цей продукт. Наскільки складна процедура, скільки вона займає часу та чи можна використовувати мобільні додатки – про все це й не тільки у матеріалі РБ. Якщо вас цікавить реєстрація на Parimatch, радимо дочитати його до кінця!

Зареєструватись в Паріматч

Для того, щоб реєстрація в Parimatch була закінчена, необхідно виконати наступний алгоритм дій:

  • Перейти на офіційний сайт і в верхньому правому куті клікнути кнопку «Реєстрація».
  • Наступним кроком буде детальне заповнення всіх особистих даних майбутнього власника ігрового рахунку, в тому числі паспортних даних, номера телефону, секретного питання для підтвердження особи, в разі виникнення проблем.
  • Якщо ви бажаєте отримати бонус при реєстрації або ввести промокод, то обов’язково треба підтвердити своє бажання брати участь в програмах лояльності Parimatch.
  • Після заповнення всіх полів, з email необхідно підтвердити активацію облікового запису.
  • Для того, щоб була можливість повноцінно робити ставки, необхідно увійти в особистий кабінет і внести перший депозит. Для виведення грошей з акаунта необхідно пройти верифікацію, яка підтверджує вас як господаря облікового запису.

Реєстрація на офіційному сайті Parimatch Реєстрація на офіційному сайті Parimatch

Загалом реєстрація на Parimatch не викликає труднощів. Відкрити рахунок у конторі можна швидко й легко. Для цього на сайті БК достатньо натиснути кнопку «Реєстрація», яка знаходиться зверху будь-якої сторінки, ввести телефон, вигадати пароль, обрати валюту, підтвердити вік та погодитися з умовами контори. Якщо ви бажаєте брати участь в бонусних програмах, відповідну помітку необхідно зробити під час первинного заповнення даних.

Після введення вказаної інформації на телефон надійде пароль підтвердження, його треба ввести на наступній сторінці, на яку система переведе клієнта після заповнення стартової форми.

Реєстрація через мобільні додатки Реєстрація через мобільні додатки

Букмекер пропонує як застосунок для Android, так й iOS. Тому немає складнощів з тим, як зареєструватися на Парі Матч, використовуючи мобільний девайс.

Знайти APK-файл для Андроїд-пристрою можна у розділі «Мобільні додатки iOS/Android», який знаходиться у меню ліворуч. Перед завантаженням у налаштуваннях телефону або планшету необхідно дозволити встановлення ПО з невідомих джерел. Зазвичай відповідний пункт знаходиться у меню «Безпека».

Додаток для iOS доступний в офіційному магазині App Store, тож його встановлення відбувається звичним для пристроїв Apple способом.

В обох випадках процес реєстрації на Parimatch мало чим відрізняється від того, що ми робимо під час відкриття рахунку з комп’ютера. Інтерфейс додатків максимально дублює основний ресурс. Для реєстрації необхідно після натискання відповідною кнопки, що знаходиться зверху, заповнити всі поля особистими даними. Знадобиться також мобільний телефон.

Реєстрація через мобільну версію Реєстрація через мобільну версію

Реєстрація аккаунту на Парі Матч можлива й з браузерної версії для телефону/планшету. Букмекер розробив якісний мобільний сайт. Він передає користувачеві весь функціонал основного ресурсу. Для відкриття рахунку натискаємо відповідну кнопку, вказуємо телефон, вік, особисті дані, вигадуємо пароль та секретне запитання з відповіддю. Не забудьте також погодитися з умовами БК та підтвердити бажання брати участь в акціях, якщо ви це плануєте. Відповідні пункти є на сторінці реєстрації.

Які бонуси можна отримати за реєстрацію на Parimatch Які бонуси можна отримати за реєстрацію на Parimatch

В Парі Матч реєстрація дозволяє отримати стартовий бонус. Наразі його максимум складає 1000 грн. Бонус дорівнює 100% від суми першого депозиту. Для участі в пропозиції треба протягом 7 днів після реєстрації поповнити рахунок на суму від 100 грн. Всі бонуси букмекера та умови за ними доступні у цьому розділі РБ.

Зареєструватись в Паріматч

FAQ FAQ

Який бонус за реєстрацію надає Парі Матч?
Станом на середину 2021 року контора пропонує вітальний бонус на 1000 грн. Його можна отримати за перше поповнення на суму від 100 грн.
Що робити, якщо після реєстрації я забув пароль?
У формі авторизації є відповідний пункт, який дозволяє відновити пароль. Також ви можете звернутися до підтримки букмекера. Спеціаліст компанії зможе допомогти у такому випадку.
Якщо я не є громадянином України, чи можна мені зареєструватися в БК Паріматч?
Так. БК є міжнародною, тож завести профіль на сайті Parimatch можуть громадяни різних країн.
Якщо я вибрав рахунок в іншій валюті, чи отримаю я вітальний бонус?
Стартова пропозиція доступна не тільки в гривні. Просто гравець отримає 1000 грн в еквіваленті валюти рахунку.

Опубліковано у: Parimatch: питання і відповіді
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Написати коментар
Повна версія