Увійти

«Ліцензований гральний бізнес не хоче повернення ринку в нелегальну площину», – Кучухідзе

18:07, 5 Липня 2022
Ярослав П'ятницький
Підписатися Читати в повній версії

Антон Кучухідзе, голова Всеукраїнської Ради Гемблінгу, стверджує, що попри війну та скорочення економіки, представники легального ринку азартних ігор продовжують сплачувати ліцензійні платежі та податки. Цим самим вони підтримують державу і запобігають згортанню реформи з легалізації азартних ігор.

Поділитися:

Загалом за 2022-й рік легальні організатори азартних ігор вже перерахували до державного бюджету 746 млн гривень тільки ліцензійних платежів.

Цікаво також те, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) раніше зазначила, що не вважатиме за порушення несплату ліцензійних платежів організаторами азартних ігор через форс-мажорні обставини, які з’явились внаслідок війни.

На думку Кучухідзе, це говорить про декілька ключових особливостей індустрії легальних азартних ігор в Україні:

Головна мета будь-якого бізнесу – прибуток. Однак під час кризи, коли мова йде про війну, легальний цивілізований бізнес розуміє, що його виживання напряму залежить від існування держави, в якій він оперує.

І саме тому український легальний гемблінг сьогодні справно сплачує ліцензійні платежі та податки, підтримуючи у такий спосіб державу й економіку. Це також свідчить про високий рівень порозуміння між сектором легального гемблінгу та державою, який було досягнуто менш ніж за два роки реформи.

Також керівник UGC вважає, що можливість сплачувати десятки мільйонів ліцензійних платежів в умовах війни означає здатність легальних організаторів гемблінгу ефективно та швидко адаптувати свій бізнес до складних викликів.

А це, за його словами, напряму спростовує тезу про те, що легальний гральний бізнес – це якісь незрозумілі «темні схеми», оскільки в таких складних умовах вижити можуть тільки системні компанії з ефективним підходом до кризового управління.

Разом з тим підтримка нашої держави з боку легальних організаторів як через ліцензійні платежі, так і через власні волонтерські ініціативи говорить про те, що вони зацікавлені в продовжені реформи та не хочуть повернення ринку в нелегальну площину.

«Не треба забувати також про те, що окрім несприятливої економічної ситуації, досі не ухвалено законопроєкт 2713-д про оподаткування грального бізнесу. А втім, легальні організатори системно сплачують ліцензійні платежі та відповідні податки.

Це є безпосереднім проявом соціальної відповідальності грального бізнесу та чіткою демонстрацією того, що легальні організатори гемблінгу виступають з державою єдиним фронтом», – підсумував Антон Кучухідзе у власному блозі на сайті «Українські новини».

Кучухідзе пояснив, чому William Hill не оперує в Україні, на відміну від Латвії

180 млн гривень від Parimatch для допомоги Україні – інфографіка, на що саме витратили кошти

Опубліковано у: Бізнес, Новини
Теги: ,,,
Поділитися:
Схожі записи
Букмекер VBET запустив благодійну програму «Сила Голу»
18:07, 5 Липня 2022
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
18:07, 5 Липня 2022
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
18:07, 5 Липня 2022
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
18:07, 5 Липня 2022
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
18:07, 5 Липня 2022
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
18:07, 5 Липня 2022
Коментарі
Написати коментар
Повна версія