Тільки в середу команди відіграли перший поєдинок свого «вимушеного» двоматчевого протистояння. В матеріалі до зустрічі суперників в 1/8 фіналу Кубка України було докладно проаналізовано поточний стан справ опонентів. Тому повторюватися немає сенсу. Розглянемо кубковий поєдинок та спробуємо цього разу дати вдаліший прогноз.
Кияни доволі прогнозовано суттєво змінили склад у порівнянні з матчем проти «Дніпра-1» – розпочали зустріч у старті тільки захисники Забарний та Тимчик. «Азовці» ж, навпаки, найбільше «перекроїли» лінію оборони, де разом із голкіпером з’явилося четверо нових футболістів. Гості з перших хвилин пішли в атаку, намагаючись забити швидкий гол. Шкурін головою пробив повз ворота, «постріл» Лєднєва відбив голкіпер, а от Вербич подачу Шапаренка з кута поля завершив результативним ударом. Шапаренко, своєю чергою, незабаром небезпечно пробивав зі штрафного та двічі з гри. А на 34-й хвилині «біло-сині» знову вдало розіграли стандартне положення. Цього разу після кутового з іншого флангу Вербич скинув м’яч на дальню стійку, а Шабанов в падінні замкнув передачу словенця. У другому таймі гра вирівнялася й незадовго до фінального свистка Очеретько точним ударом в кут воріт Бойка забив гол престижу (1:2).
«Маріуполь» в кожному з останніх п’яти поєдинків пропускав рівно по два голи. Кияни за останні два місяці понад два рази забивали тільки «Львову», який мав «необережність» забити першим, та попав «під каток». Двічі перед матчами Ліги чемпіонів підопічні Мірчі Луческу перемагали своїх суперників на виїзді на класі, намагаючись не витрачати для цього зайвих сил. «Рух» та «Металіст 1925» у вересні зазнали поразок з однаковим рахунком 0:2. Наостанок трохи статистики – тільки в одному з попередніх десяти двобоїв «азовців» та киян було забито більше ніж три голи. Напрошується наступний висновок – перемога гостей через тотал менше (3.5) з коефіцієнтом, вищим за «двійку».