За інформацією GamCare, останнім часом спостерігається зростання кількості звернень людей, які стикнулися з проблемами гральної залежності.
Під час Євро-2020 організація отримала на 28% більше дзвінків на свою гарячу лінію, якщо порівнювати з показниками аналогічного періоду минулого року. Експерти GamCare виявили, що понад половина людей – ті, хто вже проходив терапію та одужав. Таким чином, великі турніри призводять до рецидивів. «Хронічні» лудомани вважають, що нічого не станеться, якщо вони зроблять одну невеличку ставку на свою збірну, а за кілька днів дивуються мінусам на кредитній карті та зниклим заощадженням.
Оператори GamCare зафіксували багато ситуацій, коли люди з гральною залежністю без дозволу використовували під час Євро телефони й облікові дані друзів, родичів та знайомих, адже їхні власні рахунки закриті або обмежені, працює програмне забезпечення для блокування геблінгових сайтів.
Сам спорт спонукає гравців із залежністю робити ставки. Ще більше ситуацію погіршує постійна реклама букмекерів, яка під час великих турнірів є майже всюди. На думку керівника GamCare Анни Хеммінгс, повернення англійської Прем’єр-ліги та інших великих національних турнірів Європи найближчім часом знову призведе до збільшення кількості проблемних кейсів.
GamCare – незалежна організація, яка базується у Британії. Її основним напрямком роботи є інформування та підтримка гравців із гральною залежністю.
Нагадаємо, «РБ» збирає історії читачів. Якщо ви бажаєте поділитися своїм досвідом у сфері беттингу або досвідом знайомих, чекаємо на ваші листи. Наша пошта – support@bookmaker-ratings.com.ua.
Мне кажется, ничего удивительного в этом нет
А до карантина их меньше было, чем после него?Ну и плюс Евро
Здравствуйте, Марк!
Плюс/минус одинаково. В целом тенденции на увеличение, карантин сбил рост просто.
Еще бы, очумели все после короны
Какой кошмар однако. Хронические лудоманы…
К сожалению, среди знакомых масса примеров, когда люди счеты с жизнью сводят из-за долгов….Игромания это бич современности