Увійти

Функція «повирішувати» відсутня: Рудий звернувся до потенційних ліцензіатів – відео

13:04, 22 Квітня 2021
Владислав Стародубцев
Підписатися Читати в повній версії

Іван Рудий опублікував на сторінці у Facebook відеозвернення, у якому роз’яснив принципи роботи Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Поділитися:

Функція «повирішувати» відсутня: Рудий звернувся до потенційних ліцензіатів

Зокрема, очільник регулятора ринку азартних ігор закликав потенційних заявників звертатися до Комісії, бо інакших шляхів для отримання дозволу на роботу в індустрії грального бізнесу просто немає. Також Рудий зазначив, що спецорган обов’язково вкаже на помилки, зроблені під час оформлення документів, та проконсультує з тим, як їх виправити. 

Ще один чіткий меседж Рудого – за допомогою хабарів, зв’язків або будь-яких інших корупціогенних факторів не вийде отримати гемблінг-ліцензію, тому законний спосіб отримання дозволу – це єдиний правильний варіант. 

Про причини великої кількості відмов під час розгляду документів потенційних ліцензіатів

«Це не тому, що Комісія прискіплива до того, щоб не допустити якихось своїх помилок, ми також дбаємо про ваші інтереси (ліцензіатів – «РБ»), оскільки сформований пакет документів, який Комісією буде апрувнутий (завірений – «РБ»), це ваша гарантія, що ніхто і ніколи не поставить під сумнів вашу діяльність. Не треба буде щоразу доводити, що усе було законно. Тому єдине, про що ви маєте турбуватися, – це пакет документів. 

Мене дуже обурює факт, що зараз між операторами, представниками грального бізнесу з’являються чутки про людей, які «вирішують питання». Аналогічна історія як у 90-ті, коли треба було занести «конверт», однак тут це не спрацює. Не ведіться на такі пропозиції «допомоги».   

Заявнику потрібно чітко, відповідно до ліцензійних умов та законодавства про гральний бізнес, надати пакет документів і принести його у Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей», – наголошує Рудий. 

Помилки у документах – не проблема

«Не переймайтеся щодо помилок: ми перевіримо, ми усе випишемо і дамо змогу гідно подати пакет документів, щоб отримати ту бажану ліцензію, яку ми дуже хочемо вам видати». 

Не існує ніякої чарівної палички, за допомогою якої можна було б обійти законні шляхи. Тільки в межах і в спосіб, але з допомогою Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей – ми завжди готові до діалогу, якщо ви готові чути, а не «вирішувати питання» – цим ви себе ховаєте», – резюмував держслужбовець. 


Від старту процесу ліцензування Комісія з регулювання азартних ігор видала 13 гемблінг-ліцензій на 4 види азартних ігор. Станом на цю мить бюджет отримав 419,4 млн грн надходження від сплати ліцензійних платежів гральними компаніями. У березні пан Рудий оцінював потенціал ринку азартних ігор України у 6-7 млрд грн щорічно. 

Як інформував «РБ» два дні тому БК Favbet перерахувала у бюджет 23,4 млн грн – це річна вартість ліцензії на онлайн-казино. 

Підписуйтеся на наші сторінки у Instagram і Telegram, щоб тримати руку на пульсі подій зі світу ставок на спорт. 

Мельник: «Нелегальні гральні оператори страждають, адже солодкі часи минають»

Є одне «але»: юристка розповіла, за якої умови оператори з Грузії вийдуть на гральний ринок України

Опубліковано у: Бізнес, Новини
Теги: ,,
Поділитися:
Схожі записи
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
13:04, 22 Квітня 2021
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
13:04, 22 Квітня 2021
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
13:04, 22 Квітня 2021
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
13:04, 22 Квітня 2021
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
13:04, 22 Квітня 2021
КРАІЛ: «Про фінансові операції в мережі Інтернет»
13:04, 22 Квітня 2021
Коментарі
Написати коментар
Повна версія