Розбираємо поєдинок 3-го туру Ліги націй на «Пушкаш Арені» у Будапешті. У гості до непоступливих мадярів завітає один із лідерів групи 3, з яким історично угорцям вкрай складно здобувати залікові бали.
Жовтень 1984-го року, кваліфікація на майбутній ЧС-1986 – дата, коли востаннє Угорщина не програла Нідерландам у очних протистояннях (гостьова вікторія 2:1). Далі послідували вісім поспіль успішних виступів з боку «помаранчевих», де в крайніх п’яти зустрічах фіксувалася надзвичайно висока результативність, починаючи з товариського поєдинку у 2010-му (6:1 за «летючими голландцями») й закінчуючи матчами у відбірному циклі на ЧС-2014, де ван Персі і компанія розібрали на молекули на той момент доволі посередніх мадярів (домашня звитяга 8:1 + виїзний тріумф 4:1).
У дні сьогоднішньому угорці не виглядають тією силою, котра здатна нав’язати конкуренцію Нідерландам та Німеччині у боротьбі за лідируючу позицію, як це було на прикладі попереднього турніру Ліги націй у 2022-му у квартеті з німцями, британцями та італійцями, де боротьба зі «Скуадрою Адзуррою» за перше місце велася до останньої краплі поту. Що говорити, якщо мадяри стали тією командою, з якою у 2-му турі Боснія перервала свою жахливу серію із семи поразок поспіль (0:0), так само як і в Дюссельдорфі Собослаї і співтовариші попливли у другій половині матчу, зазнавши нищівного фіаско 0:5.
Вкотре зауважуємо на тому, що Ліга націй – це не той турнір, де збірні гратимуть з високою концентрацією від матча до матчу. Навіть у фаворитів будуть провали якщо не в самих результатах, то в ході поєдинку, в окремо взятих відрізках, чим користуватимуться середняки і аутсайдери груп. Наприклад, не логічно виглядатиме фактор того, що Угорщина може зіграти третій поєдинок поспіль у даному турнірі без голів. В забитий м’яч господарів однозначно повіримо, як і в ставку «обидві заб’ють». Стосовно переможця пари, все ж таки зупинимося на «П2» у світлі яскраво вираженої переможної статистики Нідерландів у очних зустрічах з мадярами.