Буквально через добу, в Х’юстоні, трапиться землетрус. Місцева зірка поміряється силами з досі небитим представником Франції, а в прелімах киргизький «Отаман» випробує себе проти універсалу зі штатів.
Сиріл Ган – Деррік Льюїс
Почнемо з того, що найближчої ночі всі шанувальники ММА повинні були побачити довгоочікуваний мега-файт між найкращим бійцем в історії змішаних бойових Джоном Джонсом та володарем найбільш потужного удару на планеті земля Френсіса Нганну, але фінансовий аспект став перепоною для укладення контракту. За фактом, не відкладаючи в довгу, організація ввела тимчасовий титул чемпіона у важкій вазі й підшукала гідних кандидатів.
Після крайніх яскравих перемог, хайп навколо нокаутера з Техасу продовжує набирати обертів, немов снігова грудка. Здавалося б дострокові поразки від Кормьє та пристарілої легенди Жуніора дос Сантоса втопили кар’єру Льюїса, але ближче до свого фінального акорду Деррік взяв й видав чотири тріумфальних виступи, а лютнева сенсаційна перемога над Кертісом Блейдсом повалила все бійцівське співтовариство в глибокий шок.
Чи варто чекати продовження серії від американця? На 99.9 впевнений що ні. Ган зліплений зі справжнього чемпіонського тіста, прокачаний у всіх аспектах, з багатим арсеналом, швидкий, витривалий … Якщо коротко, спробуйте знайти в ньому хоча б один мінус. Єдине, до чого можна причепитися – це занадто акуратна манера ведення бою, в слідстві чого страждає видовищність, яку вимагає публіка і яка не завжди усвідомлює, що для бійця результат завжди стоїть на першому плані, а все інше дрібниці.
Тепер поглянемо об’єктивно, без притягнення, хто і яким чином здатний узяти гору у поєдинку. Льюїс виключно може виграти за рахунок своєї потужної колотухи, тобто одиночним разовим панчем. Вичікувати момент, зарядитися й випустити Кракена на волю. Чи дозволить Сиріл по собі влучати, як це робили попередні опоненти Дерріка. Вкрай сумнівно і малойвірогідно. Надто вже розумно й розмірено веде бій француз.
Відносно методу перемоги Гана, сценаріїв максимально багато. Це і стандартне перебивання суперника з дистанції (в приклад, крайні бої з Розенстрайком та Волковим), і тріумф КО/ТКО, і вихід на больовий й зупинка прийомом. Поки що Сиріл виглядає настільки багатофункціональним без слабких місць бійцем, що віддавати хоч якісь шанси на успіх його черговому супернику язик не повертається, а виходячи з поганого кардіо та не самого міцного держака Льюїса, практично напевно цей поєдинок не дійде до рішення.
Рафаель Фізієв – Боббі Грін
Варто відразу зазначити, що букмекери істотно занизили котирування на киргизького «Отамана». Як не крути, а проти нього в октагон виходить не якийсь там аматор, а досвідчений та загартований американець, з яким вкрай небезпечно опиниться в партері. Але в той же час є і логічне пояснення такому коефіцієнту.
Грін – любитель бравади, пограти на публіку з опущеними руками в стилі Нейта Діаза. Один з яскравих прикладів, до чого подібні дії призводять, це його давній поєдинок проти Дастіна Порьє, від якого Боббі зловив кілька важких плюх вже у першому раунді та благополучно побачив зірки з подальшим нокдауном й відмашкою рефері.
Проти американця говорить і його зношеність організму після такої кількості проведених боїв у промоушені. Буквально через місяць йому стукне 35, а за плечима небагато-немало 38 поєдинків. Для легковаговика це вельми серйозні цифри.
Фізієв же має стовідсотковий показник захисту від тейкдаунів, виходячи з чого боротьбу можна виключити в даному протистоянні. Його козирем можна вважати наявний динаміт в кулаках, при тому, що зі своєю командою він детально розбирає кожного суперника і веде бій дисципліновано, немов спецназівець. Не здивуюся, якщо цей двобій не дійде до суддівських записок й Рафаель погасить світло супернику задовго до фінального гонгу.