На горизонті гряде найбільш касова подія в нинішньому році в змішаних бойових. Крім мейн-івенту, також торкнемося двох боїв за участю очевидних фаворитів. Let’s go!
Конор Макгрегор – Дастін Пор’є
Сказати те, що ірландець розчарував своїм січневим виступом – нічого не сказати. Тривалі простої між боями – це головний ворог Макгрегора на шляху до титулу. Він відверто втратив у швидкості, координації, таймінгу … Тобто просів за всіма параметрами без винятку. Навіть ударна техніка поряд із захисними навичками помітно взялися іржею.
Відносно Пор’є, ситим вовком його не назвати. Американець від бою до бою додає й до даного протистояння підходить практично без слабких сторін. Найголовніше, що на сьогоднішній день Дастін ментально істотно зміцнів і ірландцеві навряд чи вдасться продертися йому в голову, як це було перед їхнім першим боєм.
Більш того, в плані потужності разового удару нинішнього Макгрегора є великі питання. Той же січневий поєдинок показав, що Пор’є не дозволить по собі щільно прикластися, а ті удари, які долітали до підборіддя американця в той вечір, належної нокаутуючої міці не мали. Дастін цілком собі обере той же сценарій, що і у другому двобої, з невеликими технічними поправками – дасть вимахатися Конору за раунд-півтора, а після включить режим лютого темповика.
З найбільш надійних варіантів за ставками бачиться не повний бій, але при цьому стартовий раунд швидше послужить розвідкою та затишшям перед бурею, а світло для одного з бійців згасне десь у другій-третій п’ятихвилинці. Щодо переможця, на цей раз набагато більше ключів до успіху має американець. Нехай Пор’є і не такий вправний панчер як Макгрегор, але його технічна оснащеність поряд з міцною щелепою, хорошим кардіо та здатністю закінчити бій як в стійці, так і в партері, роблять саме його фаворитом трилогії.
Шон О`Меллі – Кріс Моутіньо
У контексті даного протистояння, ніяких інших результатів, крім нокауту з боку набираючої хайп-машини в особі О`Меллі й бути не може. Моутіньо, якого відверто піднесли в якості сніданку для яскравого ударника Шона, конкурентним суперником не назвати ні під яким соусом. Єдине питання полягає в бажанні «Шугара» якнайшвидше прикрити лавочку.
Щоб було чітко зрозуміло, що з себе представляє Моутіньо, досить поглянути на його послужний список, в якому не знайдеться жодного суперника хоча б з топ-15, а всі чотири поразки в недовгій кар’єрі Кріса були достроковими. Вліт Джоні Кемпбеллу технічним нокаутом у другому раунді – це взагалі окрема пісня й пробиття дна.
З огляду на те, в якому стилі-рубаки проводить бої Моутіньо, для холоднокровного та по-снайперськи точного ударника О`Меллі не складе особливих труднощів удосрочити опонента вже в першій п’ятихвилинці. В якості підстраховки можна заграти варіант з вікторією Шона в раунді 1-2, так як розтягнути дійство і зіграти на публіку цей хлопець любить.
Жалгас Жумагулов – Джером Рівера
Після двох спірних поразок суддівськими рішеннями від Аміра Альбазі та Пауліна Пейва, казахстанець Жумагулов перебуває на волосині від звільнення з промоушена. Зараз він-стрік Жалгасу необхідний як повітря і майбутній опонент в особі американця Рівери для початку успішної смуги підходить як ніхто ідеально.
До слова, Джером також йде на лузовій серії, в якій поразок піднакопичилось цілих три і це фактично та ж грань, що й у казаха. Ще одна невдача і можна ставити хрест. Єдине, що відрізняє всі ці поразки по обидва боки барикад – це рівень опозиції, який у Жумагулова був значно вище та самі бої проходили в рази конкурентнішими.
Не повинна для Жалгаса стати перешкодою і різниця в антропометрії (15 см в зрості і стільки ж в розмаху рук). З огляду на той факт, що у Рівери відсутня нокаутуюча міць, а також те, що його легко перевести на канвас, представник Казахстану свою роботу цього разу зобов’язаний виконати на сто відсотків, без усіляких причіпок. Не виключено, що фавориту навіть вдасться опинитися зверху в партері й забити суперника до ТКО, хоча його ж перемога рішенням бачиться найбільш реалістичною.