Підбиваємо підсумки групового етапу в підгрупі В. У протистояння двох британських збірних робитимемо акцент в бік стандартних положень.
Те, у що грали валлійці в другому турі, назвати футболом важко. Тотальний тактичний провал з боку Пейджа, котрий в атаці вирішив зіграти безідейно, сподіваючись на топорні кроси. Другий момент, який негативно відбився на поєдинку проти Ірану – це вимушена гра «драконів» першим номером, до чого вони зовсім не звикли. Позиційний напад – не коник цієї збірної. Другий тайм проти американців можна вважати винятком з правил, де британці взяли своє за рахунок характеру.
До англійців й зокрема Гарета Саутгейта також є питання з приводу матчу під номером 2. Ще при нулях на табло було помітно, що британці не грають на перемогу, відрізками віддаючи ініціативу до рук «зоряно-смугастих». Тобто за фактом «три лева» всім своїм виглядом давали зрозуміти, що не розчаруються нічийному результату. Власне, так і сталося. Чотири бали, перший рядок та фінальний забіг у групі проти аутсайдера квартету. За великим рахунком, Англія собі не змінює в плані прагматизму.
Чи зробить коуч англійців ставку на подібний сценарій, як і грі минулій? Впевнений, що ні. Що являє собою Уельс, наочно продемонстрував Іран, котрий тотально переграв «драконів» за всіма статистичними показниками. Того вечора валлійці показали один із найгірших виступів на форумі серед усіх учасників й передумов до того, що щось кардинально змінитись немає.
Єдиною відмінністю від попереднього поєдинку проглядається наявність забитих м’ячів. Англія буде діяти більш холоднокровно в атаці, ніж перси. Можна спробувати зіграти голи фаворита в обох половинах за апетитні 2.4 й водночас ми трохи підстарахуємося та обмежимося загальною результативністю в таймах.
Також не бачу причин не робити акцент у бік стандартів. Для двох британських збірних пробити верх за кутовими не повинно скласти особливих труднощів, тим паче коли турнірний розклад змушує йти ва-банк.