Підбиваємо підсумки у квартеті D. Зустріч лідера квартету проти аутсайдера обіцяє подарувати голи й на те є низка причин, які більш детально розписуємо нижче.
З точки зору статистичних показників, немає сенсу дивитися на такі статистичні викладки як порушення правил, картки, володіння м’ячем й тощо. Винятком виступають лише удари в площину воріт й причина того – це потенційний верх за кількістю забитих м’ячів.
За великим рахунком, той факт, що Туніс на нинішньому мундіалі відіграв дві низові зустрічі (не відзначившись забитим м’ячем), це не відображає того, що відбувалося на полі в цих самих іграх з Данією та Австралією. Проти обох суперників «Карфагенські орли» мали чудові нагоди для взяття воріт. Банально не вистачало везіння.
Згадуючи минулий мундіаль, Туніс грав сміливо, з огріхами на задній лінії та результативними діями зі свого боку в кожній із трьох ігор, котрі завершувалися підсумковими ТБ за забитими м’ячами (1:2, 2:5, 2:1) та ударами в площину ( 11, 17, 8). Враховуючи проти якого суперника належить зіграти африканцям в завершальному турі, є сенс розраховувати на перший верх Тунісу за голами і ударами на нинішньому ЧС.
«Ле Бльо» найкращі за кількістю створених моментів попереду на нинішньому форумі, про що свідчить й та ж сама xG метрика. Про Мбаппе і звання найкращого гравця на мундіалі не говорить лише лінивий. В даному матчі, на пару з Жиру та плеймекером Грізманном, котрий роздає ювелірні передачі, атака чинних чемпіонів світу вкотре сяятиме новими фарбами. Туніс вже за бортом і гратиме від вільного, з розконцентрацією в оборонних порядках та спробах відзначитись першим м’ячем на турнірі. Припускаю ймовірний рахунок на табло 3:1 на користь фаворита.