У найближчому турне наш маршрут розпишемо наступним чином: Лондон – Турин – Київ – Мілан. Всю увагу звертаємо на опції результативності, де граємо як загальну кількість м’ячів, так і розставляємо акценти на користь індивідуального тоталу окремо взятої команди. Let’s go!
«Брентфорд» – «Борнмут»
«Бджоли» Томаса Франка посідають перше місце у Прем’єр-лізі за набраними балами у домашніх матчах, маючи в активі 4 перемоги при одній нічиї й відсутності поразок, при цьому цікавий і той факт, що атака «Брентфорда» також найкраща за іграм у рідних пенатах (15 забитих) і в той же час є і зворотний бік медалі – показники захисту «червоно-білих» треті знизу в плані пропущених (9), де більше за лондонців пропускає лише дві команди («Вест Хем» – 10, «Вулверхемптон» – 14). З наявними цифрами як не дивитись у бік загальної результативності прийдешньої зустрічі?
Під керівництвом Іраоли «Борнмут» відноситься до тих колективів, котрі грають сміливо, з акцентом на атаку. У домашніх стінах «вишні», як і їхній майбутній суперник, також мають позитивний баланс перемог/поразок і забитих/пропущених, а ось в гостьових поєдинках у команди Забарного є проблеми з досягненням прийнятного результату, де за підсумками п’яти матчів представник Дорсета зумів тріумфувати виключно у дуелі проти «Евертона» (3:2) , тоді як у решті чотирьох матчах було здобуто всього два пункти (дзеркальні нічиї з представниками верхньої частини турнірної таблиці в особі «Астон Вілли» і «Ноттінгема» – двічі по 1:1).
Яскраво пройшли очні поєдинки даних команд минулого ігрового року, де на «Бренфторд Ком’юніті» була зафіксована результативна мирова (2:2), тоді як на «Віталіті Стедіум» мінімально тріумфувати вдалося представнику Лондона (2:1 на користь «Бренфторда»). Прийдешня дуель не повинна вибиватися з контексту верхової статистики. Все говорить про черговий обмін голами, на якому суперники не зупиняться. Гадати переможця в подібних парах немає сенсу, а ось акцентувати увагу на комбінованій ставці «ОЗ+ТБ 2.5» – ідеальна пропозиція від букмекерів.
«Ювентус» – «Торіно»
«Бики» зазнають ігрової кризи вже як протягом півтора місяця, починаючи з останнього тижня вересня, коли поступилися «Емполі» в домашній зустрічі в рамках 1/16-ї фіналу Кубка Італії. З того часу в пасиві «Торіно» накопичилося шість поразок, в той час як взяти єдині очки вдалося лише у протистоянні з новачком Серії А «Комо», де підопічні Ванолі тотально поступалися колективу Фабрега за всіма статистичними показниками. Тобто виходить, що навіть проти одного із претендентів на виліт друга команда Турина відскочила. Найсумніше те, що на сьогодні світла в кінці тунелю не видно й страждати доведеться як мінімум до зимового трансферного вікна.
У «Старої синьйори просіла якість гри в обороні, що наочно продемонтували два поспіль поєдинки проти «Інтера» та «Парми», де загалом захист «Б’янконері» допустив шість осічок. Приємно здивувала й атака «Ювентуса», котра в потрібний момент включилася на повну, в той час як у крайньому поєдинку Серії А команда Мотти зуміла знайти баланс, традиційно надійно відігравши на задній лінії й вичавивши необхідне попереду, оформивши гостьовий тріумф над «Удінезе» (2:0). Посеред тижня був і матч з «Ліллем» на полях Ліги чемпіонів (1:1), де «Юве» був ближчим до перемоги.
Відштовхуватимемося від того, наскільки вразливо наразі виглядає андердог. З наявним суперником «Ювентус» зобов’язаний впевнено розібратися й тим самим повернутися у першу четвірку, піднявшись з нинішньої шостої сходинки, де на сьогодні «Стару синьйору» випереджають «Лаціо», «Фіорентина» і «Аталанта» (21 – 22). Рік тому «Б’янконері» взяли гору над «биками» під керівництвом прагматика Аллегрі, забивши два м’ячі після перерви (Гатті, Мілік). Нинішні розклади вказують на те, що вищезгаданий результат як мінімум повториться, а то й взагалі «Б’янконері» вдасться розгромити свого географічного сусіда. «П1+ТБ 1.5» – оптимальний вибір у прематчі.
«Динамо» Київ – «Полісся»
«Вовки» із Житомира більшою мірою розчаровують своєю грою, як і вибір керівництва клубу в плані Імада Ашура – таке собі. Вже зараз помітно, що наявний фахівець не справляється з посадою такої амбітної команди, при цьому акцентуємо увагу на тому, що в літнє міжсезоння Ашур готувався як коуч резервної команди, а на посаду головного хотіли переманити Руслана Ротаня. Маємо те, що маємо. Нинішнє «Полісся» не може виходити з-під пресингу, креатив в атаці також залишає бажати кращого, а після фіаско від «Олександрії» шанси житомирян за підсумками чемпіонату взяти умовну бронзу виглядають примарними.
Психологічний стан гравців «Динамо» складно уявити після провалу у єврокубках. Важко було дивитися на емоції Олександра Шовковського в ході поєдинку проти «Ференцвароша» й по-людськи шкода даного наставника, який зумів вивести команди з кризи у минулому сезоні, налагодити ігровий процес, ігрову структуру, у зв’язку з чим столичний клуб по праву вважається найкращим колективом Прем’єр- ліги з точки зору атакуючого креативу, що вкотре довів матч з «Інгульцем» на минулих вихідних (5:2), де на сьогодні в активі «біло-синіх» вже 27 забитих (в середньому 2.45 гола за поєдинок).
Які аргументи на користь обох команд? За «Полісся» говорить те, що кияни відпочивали лише два дні після матчу Ліги Європи й підходять до прийдешнього протистояння в далеко не найкращому психологічному стані. Плюси «динамівців» очевидні – в плані організації гри «біло-сині» на порядок сильніші за житомирян, котрі примудряються грати на утримання рахунку навіть проти «Колоса» у заключній 10-хвилинці домашньої гри. Як підсумок, не бачиться такого сценарію, де «Динамо» вдасться виграти з різницею в два і більше голів. Якщо столичному клубу і вдасться взяти три бали, то це буде тяжка звитяга в один м’яч.
«Інтер» – «Наполі»
Подарунок зробили неаполітанці для «Інтера» у минулому турі, без бою зазнавши домашнього фіаско від «Аталанти», дозволивши бергамаскам позбавити матч інтриги вже у перші півгодини ігрового часу. За великим рахунком, у «Наполі» мало чого конструктивного виходило попереду, де на дистанції 90 хвилин команда не награла навіть на один забитий м’яч за метрикою xG. Це вже другий провал Конте в ході нинішнього чемпіонату, тоді як перший стався у першому турі на виїзді проти «Верони» (усе ті ж 0:3). До слова, на тлі переконливого гостьового виступу проти «Мілана» (вікторія «партенопейців» 2:0), крайня невдача в одну хвіртку виглядає досить несподіваною.
«Інтераціонале» мав пропускати свій м’яч від «Арсенала» посеред тижня в рамках групового етапу Ліги чемпіонів, де єдиний м’яч Чалханоглу з пенальті наприкінці першої половини вирішив долю поєдинку (1:0). Подібні прагматичні дуелі властиві для підопічних Індзагі. Два роки тому проти ще одного статусного опонента в особі «Барселони» міланці зіграли з точною копією. Інша річ, що в Серії А якось не завжди вдається відіграти сконцентровано проти того чи іншого суперника. Навіть кризовий «Торіно» забив два голи у ворота Зоммера (3:2), а матч проти «Ювентуса» й досі у пам’яті (4:4).
&t=1s
Дуель прямих конкурентів обіцяє подарувати безліч емоцій. Можна акцентувати увагу на картках жовтого кольору, але в той же час сьогодні не фінішна пряма, а всього лише третина сезону, де команди не завжди вичавлюють із себе всі 100% можливостей. Інша справа – це вищезгаданий акцент на тому, що «Інтер» часто дає збій в оборонних порядках, в той час як «Наполі», як для лідера першості, провести два поспіль матчі на нуль в атаці – буде «не комільфо». У статистиці «партенопейців» також напрошується ставка «обидві заб’ють», котра не грала протягом крайніх чотирьох турів.