Запускаємо наш перший суперпотяг у серпні місяці й охрестимо маршрут наступним чином: Рівне – Стамбул – Тронхейм – Варшава. Міксуємо єврокубкові матчі із перенесеним поєдинком української Прем’єр-ліги. Let’s go!
«Верес» – «Шахтар»
«Гірники» ще не увійшли повноцінно в сезон, хоча той факт, що при Ван Леувені основний акцент буде зроблено у бік атаки – заперечувати складно.
«Верес» по першій грі можна назвати одним із головних кандидатів на пониження у класі. Принаймні, вести боротьбу за виживання при наявних ресурсах представник Рівного буде абсолютно точно.
Минулого сезону донеччани двічі перегравали «Верес» (2:1, 2:0), при цьому впевненіше зробили це у гостьовому поєдинку, де вже на 63-й хвилині вели з різницею у два голи.
Є певний ґрунт для роздумів вже після стартового туру. «Верес» виглядає відверто слабким навіть на тлі «Полісся», в той час як проти чемпіона країни шанси на очки у андердогу зводяться до мінімуму. Імовірність того, що до 75-ї хвилини фаворит зніме всі питання стосовно переможця досить висока.
«Галатасарай» – «Жальгіріс»
Довго запрягали стамбульці у виїзній зустрічі проти чемпіона Литви. Перший тайм можна охрестити як відносно рівний, тоді як у другій половині «Галатасарай» прокинувся лише після швидкого пропущеного.
Власне, втримати мінімальну вікторію туркам не вдалося. Гол Казлаускаса на 90+2, котрий пропустить майбутній поєдинок через дискваліфікацію, зберіг мінімальну інтригу у парі (2:2).
Чи вдасться литовцям нав’язати конкурентний поєдинок і в Стамбулі? Зі ста відсотків, якусь одну соту й можна на це виділити, не більше того. Той факт, що склад «Галатасараю» дорожчий у 28 разів вже багато про що говорить.
Після сенсаційної нічиєї у Литві напрошується розгром на «Rams Park» з боку підопічних Окана Бурука. Припускаємо, що на прикладі першої зустрічі затягувати фаворит не стане й вже до перерви зможе організувати два+ результативні дії.
«Русенборг» – «Крузейдерс»
Конкурентним видалося протистояння в Північній Ірландії, де місцевий чемпіон зумів вирвати нічию (2:2), граючи повноцінним другим номером.
Наголошуємо, що більша частина ударів по воротах норвежців закінчувалася ударами в площину з боку «Крузейдерса» (12/7), при тому, що команда володіла м’ячем лише 29%.
На полях Скандинавії британцям буде в рази важче. До тих же кліматичних умов потрібна адаптація, та й без підтримки 12-го гравця представник Північної Ірландії постане в іншому вигляді, з меншою гостротою в тих же атакуючих діях.
У Тронхеймі більш вищий клас «Русенборга» дасть про себе знати, рівно як і дивлячись на ростер господарів, котрий у десять разів дорожчий за суперника, сюрпризів бути не повинно. Скромний гандикап із різницею у два голи «Русенборг» майже напевно оформить.
«Легія» – «Ордабаси»
Якось непереконливо грають польськи команди у домашніх стінах в нинішньому єврокубковому сезоні у стартових раундах. «Ракув» та «Лех» при рідній публіці здобували лише мінімальні вікторії (двічі по 1:0).
Тиждень тому «Легії» вдалося врятувати гостьовий поєдинок у Казахстані, відігравшись із 0:2, при цьому володіючи відчутною територіальною перевагою (2:2).
«Легія» реабілітувалась на невдалий сезон 21/22 на внутрішній арені, взявши срібло у минулій першості, при цьому впевнено з перемоги стартував у чемпіонаті нинішньому – домашня вікторія 3:0 над «ЛКС Лодзью».
Як і в попередньому випадку, після результативних 2:2, робимо акцент на домашніх умовах, в яких фаворит почуватиметься як «риба у воді». «Ордабаси» можна назвати «міцним горішком» на тлі лідерства в казахській першості, але в той же час другу гру поспіль тягатися на рівних з більш статусною «Легією» представнику Шимкента не під силу.