Запускаємо фінальний суперпотяг мундіалю 2022. На порядку денному поєдинки за третє місце та золоті медалі, в яких гратимемо на смолмаркетах і бігмаркетах. Збираємо волю в кулак й обіграємо букмекерів разом!
Хорватія – Марокко
Марокканці пройшли вкрай важкий шлях, аби опинитися на даній стадії змагань. Абсолютно у кожному поєдинку «атлаські леви» викладалися на 110%, а проти французів у півфіналі змогли перебудуватися під невластиву для себе ігрову манеру, граючи з позиції сили. Думається, що саме зустріч із чинними чемпіонами світу забрала всі соки у представника африканського континенту. Мало того, що матч за бронзу не відрізняється високим настроєм з боку гравців, так ще й свіжість колективу Реграгі буде на нулі.
Проти Аргентини хорвати інтенсивно грали перші півгодини матчу. Далі все пішло за одностороннім сценарієм, в якому «альбіселесте» заслужено досягли бажаного, тоді як у стані балканців найнебезпечнішим гравцем попереду був захисник Деян Ловрен (два моменти). Власне, обмеженість «шашкових» у передній лінії давалася взнаки протягом усього форуму і лише поєдинок проти Канади є єдиним винятком із правил. Чи варто очікувати від Хорватії подібної гри і в завершальній для неї зустрічі на мундіалі?
Припускаю, що з урахуванням накладання всіх факторів один на інший, є всі шанси розраховувати на те, що балканців прорве з результативністю. Марокко – бійці, але їхній енерговитратний футбол на попередніх етапах позначиться в конкретно взятому протистоянні, так само як і вплинуть на якість гри збірної травми гравців задньої лінії в особі Романа Се, Наєфа Агерда та Нуссаїра Мазраві. Виходить все так, що у хорватів усі козиря на руках, які вони повинні використовувати з розумом, покладаючись на свій незамінний досвід.
Аргентина – Франція
Попередній фінал у 2018-му році вийшов одностороннім, що позначилося на кількості карток з боку аргентинського рефері (3 ж/к при 27 фолах). У 2014-му поєдинок між Аргентиною та Німеччиною був наповнений прагматизмом й лише відсутність голів в основний час не дозволила хитнути ситуацію у бік сплеску емоцій (4 ж/к при 22 фолах). А ось старт минулого десятиліття в особі фіналу ЧС в 2010-му вийшов на славу гарячим, переповненим агресією на футбольному полі.
Думається, что наша фінальна зустріч цілком може піти за сценарієм супербитви між Нідерландами та Іспанією дванадцятирічної давності – 9 ж/к при 36 фолах в основний час (14 ж/к, 47 фолів + вилучення протягом 120 хвилин). Занадто багато стоїть на кону для такої футбольної величі як Мессі, для якого прийдешній матч – остання нагода покласти у власну скарбничку останню й найважливішу в кар’єрі нагороду. Без сумнівів, зарядженість всіх без виключень виконавців «альбіселесте» позначиться на характері матчу.
З іншого боку барикад Мбаппе і компанія. Немає сенсу зайвий раз говорити, яким є бажання Кілліана та всієї Франції довести, що в нинішньому поколінні вони кращі за Лео і співтоваришів. Судитиме гру поляк Шимон Марчиняк, котрий за останні 20 ігор має середню статистику жовтих карток у розмірі 5.2. а на цьогорічному форумі він відсудив дві низові зустрічі в плані ж/к. Настав час даному арбітру оформити звичний для себе верх, так само як і фіналу вперше за 12 років суджено стати багатим на гірчичники.