Однією з найбільш інтригуючих пар програми понеділка можна вважати зустріч у Любляні, куди завітає лідер квартету Н в особі підопічних Каспера Юльманна.
В історії очних протистоянь майбутні суперники зустрічалися чотири рази і в усіх матчах незмінно перемагала Данія, починаючи з відбору на ЧС-1998 й закінчуючи контрольними поєдинками у 2008-му. З того часу багато «води вибігло», але розстановка сил у даній парі кардинально не змінилася. На дистанції «датський динаміт» грає стабільніше, причому після Євро-2021 скандинавів навіть записували в топи континенту. Чемпіонат світу в Катарі розвіяв сумніви щодо вищенаведеного. «Червона гвардія» провалила груповий етап форуму, так само як і в нинішньому відборі дана збірна встигла сенсаційно поступитися Казахстану, втративши перевагу з 2:0 (2:3).
Словенців можна вважати суто домашнім колективом. Якщо у гостях підопічні Матьяжа Кека програють Фінляндії (0:2), Сербії (1:4), Хорватії (0:3), Кіпру (0:1), то у рідних пенатах балканські «хлопці» за останні чотири роки (17 матчів) зазнали тільки двох поразок у всіх турнірах. Якщо говорити про нинішню ситуацію навколо Словенії, то у такій прохідній групі, як нинішня (з фінами, казахами, данцями), можна й потрібно оформлювати пряму путівку на майбутнє Євро й повторювати той самий історичний шлях зразка 2000-х років за часів Златко Заховича.
Обійдемо стороною переможця пари та спробуємо зіграти на статистиці. Букмекери виставили незвично низький тотал на кутові у матчі за участю Данії. Скандинави славляться тим, що можуть підключати інтенсивний пресинг, з активізацією флангів, що виливається в парад корнерів. Крайній поєдинок з Північною Ірландією виступає в якості чергового доказу (10:2 за «динамітом»). І як не згадати форум у Катарі, де в іграх з датчанами підходи до кутового прапорця траплялися із завидною регулярністю – 11:9 проти Туніса, 6:4 з французами, плюс із ними ж 13:11 в крайньому поєдинку Ліги націй. Дивлячись на подібні цифри, є ризон придивитися до загальних 9-ти кутових в майбутній зустрічі.