Другий ігровий день кваліфікації Ліги чемпіонів відкриває дуель у Празі на «Фортуна Арені», де віце-чемпіон Чехії проекзаменує представника Бельгії. Нижче ділимося з очікуваннями від майбутньої зустрічі.
Відродження брюссельського «Рояль Уніона» в новітній історії почалося з сезону 22/23, коли команда змогла пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи, оступившись на леверкузенському «Байєрі» (1:1, 1:4). Через рік бельгійці досягли позначки 1/8-а фіналу Ліги конференцій, не зумівши стримати опір «Фенербахче» (1:0, 0:3). Стосовно пражан, починаючи з 1993-го року найкращим досягненням «Славії» є вихід до групового етапу Ліги чемпіонів 19/20, при цьому в сезоні 18/19 й 20/21 чеський колектив двічі вилітав на стадії ¼-а фіналу Ліги Європи, капітулювавши перед двома представниками туманного альбіону в особі «Челсі» (0:1, 3:4) і «Арсенала» (1:1, 0:4).
Якщо судити за вартістю ростера, то маємо повну рівність (€87.80 млн vs €86.90 млн), так само як і факт того, що обидва клуби завершили минулий чемпіонат на внутрішній арені на других позиціях, пропустивши вперед «Спарту» і «Брюгге» відповідно. Старт нинішньої першості «Славія» може покласти собі у скарбничку, маючи стовідсотковий показник сухарів в обороні (3 із 3), розписавши мирову проти «Словацько» (0:0) й перегравши «Чеське Будейовіце» (4:0) та «Ліберець» (1:0). У свою чергу, «Рояль Уніон» вже встиг виграти трофей Суперкубку Бельгії (вікторія 2:1 над «Брюгге») й здобути перші чотири пункти у Лізі Жупіле (0:0, 3:1).
Першочергово, на що варто звернути увагу – це схильність «Славії» до стандартних положень та силового футболу. Найяскравішим прикладом того, що пражани в європейському топі в плані підходів до кутового прапорця, є сезон 19/20 (груповий етап ЛЧ з «Інтером», «Боруссією» Дортмунд і «Барселоною»), де серед статусних опонентів чехи стабільно перемагали за корнерами, не змінюючи своїй філософії й по сьогоднішній день. Однозначно робимо вибір на користь мінусового гандикапу господарів за вищезгаданим ігровим елементом, в той час як щодо переможця пари, не ризикнемо віддати перевагу одній із команд й виносимо вердикт на користь опції «обидві заб’ють».