Оглядаємо другий тур жіночої Ліги чемпіонів, де по черзі здійснимо турне до Скандинавії та Центральної Європи. Робимо висновки, спираючись на статистику результатів за останній рік.
«Бранн» (Ж) – «Славія» (Ж)
Представниці Чехії були розбиті в першому турі в домашніх стінах у дуелі з найкращою командою Франції «Ліоном» (0:9). Подібне фіаско, без боротьби і хоча б якоїсь маломальської конкуренції, багато в чому визначило низькі котирування на норвезький «Бранн» напередодні майбутнього поєдинку.
Статистично можна зробити висновок, що чемпіонки Норвегії наразі перебувають не в тій формі, котру можна було спостерігати у минулому сезоні. В турнірній таблиці Топпсерії «Бранн» крокує лише четвертим, не знаючи смаку перемог на внутрішній арені протягом трьох матчів поспіль (2:2, 2:3, 1:1), при 30 пропущених у 27-ми турах (четверта оборона в лізі).
Для нинішнього лідера чемпіонату Чехії крайнє фіаско від «Ліона» стало першим на дистанції у 8 місяців, тим самим було перервано шалену переможну серію пражанок. Подібна невдача з непристойним рахунком на табло – це удар по самолюбству в першу чергу, незважаючи на те, що шансів проти француженок практично не було, де замість очікуваних 0:3 (0:4) команда пропустила втричі більше.
«Бранн» пропускає протягом чотирьох ігор поспіль, у тому числі не вдалося втримати ворота в недоторканності і в дуелі з головним аутсайдером групи австрійським «Санкт-Пельтеном» (2:1), в той час як «Славія», до матчу з «Ліоном», забивала в 20-ти поєдинках поспіль. Є сумніви, що чешки промовчать у другій зустрічі уряд після 8-місячного успішного відрізка. Напрошується ставка «обидві заб’ють» за 1,68.
«Айнтрахт» (Ж) – «Барселона» (Ж)
Каталонський клуб безапеляційно був найкращим у Європі та світі у минулому сезоні, вигравши головний трофей Ліги чемпіонів, рівно як і в нинішній кампанії «Барселона» вважається головним претендентом на завоювання «вухатого». Якоюсь мірою можна не погодитись з букмекерами, дивлячись на ігрову форму «Ліона», котрий за останні вісім років шість разів вигравав даний турнір.
Цікаво, що «синьо-гранатові» минулого року також грали у групі з «Бенфікою», «Русенгордом» та одним із представників Німеччини в особі «Баварії», розділивши з мюнхенками першу-другу сходинки (по 15 балів), в ході групового етапу обмінявшись з німкенями домашніми перемогами (3:1, 0:3). «Айнтрахт» все ж нижчий за рівнем в порівнянні з нинішнім лідером Бундесліги, але в той же час дати бій найкращій команді континенту представниці Франкфурта здатні.
До слова, «Барселона» минулого сезону за підсумками групової стадії пропустила 6 м’ячів і що найцікавіше, каталонки жодного разу не оформили «сухар» у гостьових зустрічах (6:2, 1:3, 4:1). Тобто, пропустили навіть від головного аутсайдера в особі шведського «Русенгорда». «Айнтрахт» – команда з акцентом на атаку, що й доводять цифри на внутрішній арені (після 8 турів – 15 забитих/10 пропущених). Загравати обмін голами за досить високі 2,28 можна і потрібно. Принаймні, в прематчі наявна опція бачиться найоптимальнішою.