Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський подивився стартові естафети на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдингу і вже готовий давати свої прогнози на спринти. Спочатку – чоловічий.
У нас є чіткий погодний критерій на чоловічий спринт. Лідери очікують, що трасу підморозить і обирають номери десь в районі 60-го і вище. Це Мартен Фуркад, Шемпп, Шипулін, Шлезінгер, Пайффер…
Тобто ми можемо грати проти ранніх номерів з такою логікою: якщо вони поступають в швидкості в рівних умовах, то зараз вони програють ногами ще більше. Наприклад, Бьйорндален. У нього 13 стартовий номер. В естафеті по швидкості він істотно поступився Онджею Моравцю. Моравець у свою чергу явно повільніший за свого співвітчизника Шлезінгера, який зараз взагалі один із найбільш реактивних спортсменів. Шлезінгер був другим у спринті в Обергофі, показавши на останньому колі взагалі найкращий час. Тоді він виграв на останньому колі виграв у Бьйорндалена 31 секунду. Цей гандикап дозволяє відіграти один неточний постріл! І на чеха в порівнянні з легендарним, але вже не таким швидким, норвежцем маємо 2.1 на Marathonbet. І це при тому, що якоїсь дикої переваги в стрільбі немає. Так, Шлезінгер може помилитися на стрільбищі. Але ви ж бачили як стріляється в Рупольдингу. Іноді взагалі утворюється повний штиль.
Також є сенс зіграти проти Бабікова. Тут є чудове порівняння із Цвєтковим. І мій колега вже класно все розписав. Додам, що в тому ж Обергофі Цвєтков виграв на останньому колі 15 секунд. І зараз в Бабікова – 14 номер. А в Цвєткова – 70. Вони з Шипуліним ідуть в парі. Коефіцієнт вже падає. Але ще ігровий. 1.62.
Отже, логіка зрозуміла. Спробуйте і ви знайти щось цікавеньке, нею скориставшись. І не забувайте, спринт – не для великої гри. Частка непрогнозованого фарту суттєво зменшується в переслідуваннях.