Переміщуємось на «Гемпден Парк» у Глазго, куди завітає віце-чемпіон України. Придивляємося до статистичної лінії, а також ризикнемо передбачити переможця пари.
У першому матчі в другій половині кияни вирішили зіграти по результату, втримуючи мінімальну перевагу, за що й поплатилися наприкінці гри, де на останній хвилині Попов не зіграв по гравцю й дозволив Дессерсу зрівняти рахунок (1:1). Цей м’яч зіпсував настрій «біло-синім», але в той же час сприятлива для кельтів нічия цілком може їх розслабити й шотландці вже не виходитимуть з перших хвилин з метою відіграватися, так само як і віце-чемпіон України зобов’язаний зробити певні висновки у світлі своєї пасивності в атаці після перерви і зіграти більш агресивно та сміливо.
Ми вже якось обігравали Шотландію у їхньому ж лігві (стикові матчі у 2022-му за путівку на форум в Катар) – 3:1. Напрошується питання, а за рахунок чого цей «Рейнджерс» такий небезпечний, що ми спостерігаємо суттєвий перекіс у коефіцієнтах на їхню користь? Повертаючись до першого тайму тижневої давності, «динамівці» начебто і грали на рівних, але в той же час продемонстрували свій клас, реалізувавши свій момент, в той час як суперник діяв прямолінійно й закономірно нічого не досяг в плані результативних дій, банально навантажуючи фланги і запускаючи кроси.
Слабка ланка «Динамо» – це звичайно оборона (центр з Поповим), де відіграти сконцентровано протягом усіх 90 хвилин – завдання із зірочкою. У зв’язку з цим напрошується ставка з класичним обміном голами, як і кількість кутових майже напевно перевалить за десяток у світлі того, який акцент у грі підопічні Клемана роблять на флангові атаки. Якщо говорити про переможця пари, то за великим рахунком маємо двох рівних суперників, де буде вірним рішенням заграти успіх того, на кого вищий коефіцієнт. В даному випадку є підстави вірити в уміння підопічних Шовковського тікати у швидкі контратаки, а також повірити у креативність лінії півзахисту «біло-синіх».