Оглядаємо фінальний поєдинок Суперкубку Іспанії, де на футбольних фанатів очікує довгоочікуване Ель-Класіко. Підбиваємо підсумки першої половини сезону й спираємося на факти в плані пріоритету у бік однієї з команд.
Якби даний двобій мав статус одного з чергових турів Прімери, вікторія мадридців навіть не обговорювалася б. Суперкубок в Ер-Ріяді все ж таки не тільки битва найсильніших в іспанському футболі, а й частина шоу, в чому ми могли переконатися протягом п’яти років поспіль (з того часу, як він проводиться в Саудівській Аравії), де 9 із 10 півфінальних матчів завершувалися обміном голами. Минулого сезону, у січні місяці, «Барселона» підійшла до Суперкубку у своїй топовій ігровій формі, тоді як «Реал» перебував на спаді, у зв’язку з чим 3:1 за «блаугранас» виглядали закономірно.
На цей раз ситуація прямо протилежна. Представник Каталонії зім’ято провів усю першу половину чемпіонату, виглядаючи посередньо навіть за рамками Іспанії, в дуелі з «Шахтарем» у Ліги чемпіонів (фіаско 0:1). А скільки нервів попили «синьо-гранатові» у своїх фанатів в поєдинках проти представників нижньої частини таблиці в особі «Альмерії», «Сельти», «Гранади», «Алавеса», «Мальорки»… Ось так в одну секунду за помахом чарівної палички гра каталонців не засяє яскравими барвами і це всі розуміють. З початку першості 23/24 в команді напрошується перебудова в тій же лінії нападу…
Кадровий потенціал в атаці у «Реала» значно вищий, ніж у суперника. Беллінгем один із претендентів на золотий м’яч, Родріго вийшов на свій пік форми, Хоселу завжди має стопку моментів, так само як і високої порції креативу від Вінісіуса Жуніора завжди можна чекати. Хто у «Барселони» попереду? Нестабільний Левандовські, котрий мріє покинути Каталонію. Фелікса і Феррана Торреса також до топових нападників не записати, а травма Рафіньї тільки знекровлює можливості «блаугранас». З огляду на те, скільки помилок в обороні здійснив «РМ» у півфіналі, не будемо вказувати переможця зустрічі й заграємо індивідуальну кількість забитих м’ячів з боку фаворита.