Переміщуємося до столиці, де на нас чекає дуель 11-го туру між одинадцятою командою Прем’єр-ліги і лідером чемпіонату. Придивляємось до опцій результативності й не забуваємо про статистичні викладки.
Криворіжців можна привітати не лише з тимчасовим лідерством в УПЛ, а й із прибуттям новачка з Гани в особі Прінса Аду. Тепер чекаємо на вирішення питання з візою і по другому новоспеченому гравцю «червоно-білих», а поки що варто сказати, що це посилення в атаці приспіло вельми своєчасно. В останніх іграх у «Кривбаса» починають простежувати проблеми із креативом попереду. Відсутність Кожушка в дуелі проти «Руху» наочно все продемонструвало, рівно як і після його заміни в кубковому двобої проти «Чорноморця» підопічні Вернидуба заграли в зовсім інший футбол.
Харків’яни – найзакритіша команда Прем’єр-ліги. Чимось колектив Едмара Галовського нагадує минулорічний «Інгулець», котрий насамперед думає про надійність тилів. Власне, статистика «Металіста 1925» красномовна в плані результативності – 6 забитих/7 пропущених. Тобто, Ременюк і компанія мають найнижчий показник продуктивності атаки поряд з «Минаєм», «Вересом», «Зорею», «Оболонню» і «Колосом» (усі по 6 голів), в той час як представник Харкова може похвалитися однією з найкращих оборон дивізіону (менше лише у «Дніпра-1» – 5 пропущених).
Минулого сезону команди обмінялися гостьовими перемогами із дзеркальним рахунком, де у першому колі «Металіст 1925» взяв гору, тоді як на весні вже «Кривбас» був на коні (двічі по 2:0). Припускаємо, що і в майбутньому поєдинку феєрверка забитих м’ячів не слід очікувати. Криворіжцям буде важко зламати ешелонований захист опонента, в той час як харків’яни доволі посередньо виглядають відносно ефективності нападу. Підсумок може бути як два нулі на табло, так і мінімальна вікторія гостей. В якості альтернативи спробуємо зіграти кутові, де ті ж «жовто-сині» дозволяють суперникам в достатку подавати корнерів у світлі своєї закритої ігрової манери.