У гості до острівної держави на «Та’Калі Нешнел Стедіум» завітає ніхто інший як віце-чемпіон Європи. Чи варто чекати на розгром від британської збірної, розглянемо нижче.
В перших двох турах проти Італії та України підопічні Саутгейта жваво розпочинали зустріч й включали економ-режим у других половинах. У випадку з італійцями це ледь не коштувало Англії перемоги. Зважаючи на те, що збірні проведуть два тури на короткому відрізку з різницею в три дні, ймовірність того, що в майбутньому поєдинку фаворит не стане вмикати повні оберти досить висока. Достатньо подивитись на ту тенденцію, котру демонструють «три леви» за останній рік – властивий їм прагматизм встає на чільне місце.
Мальтійці точно не є однією з найслабших карликових держав, але водночас тотальні провали траплялися досить часто з колективом Марколіні у минулому відбірному циклі. Згадати ті ж домашні ігри з топовою Хорватією (1:7) та міцними середняками в особі Словаччини (6:0) і Словенії (4:0). У другому турі нинішньої кваліфікації проти «Скуадри Адзурри» «Іоаніти» склали повноваження ще в першій половині (0:2), тоді як в другому таймі італійці грали по результати, без надзусиль. Тобто в майбутній дуелі все залежатиме виключно від бажання фаворита.
Цікаво, що крайній відбірковий цикл Англія розпочала з трьох перемог з рахунками 2:1, 2:0 і 5:0. Як бачимо, домогтися розгрому вдалося лише в одному поєдинку в рідних стінах проти найслабшої збірної континенту Сан-Марино. Мальта в рідних пенатах також здатна не програти «трьом левам» з різницю понад в п’ять м’ячів і, як згадувалося вище, прагматичність при Саутгейті властива нинішньому золотому поколінню родоначальників футболу. Ризикнемо припустити, що результативність матчу межуватиме в інтервалі від 3 до 5 голів.