На порядку денному фінальна дуель за останню третю путівку до елітного дивізіону англійської Прем’єр-ліги. У гості до представника Вест-Мідлендса завитають непоступливі «капелюшники».
Один удар в площину воріт «Мідлсбро» – така статистика «Ковентрі» за сумою двох матчів проти «Боро» на стадії півфіналу, при цьому «небесно-блакитні» вичавила максимум із можливого, так і не давши супернику розвинути успіх за частиною атаки. Підопічні Марка Робінса продемонстрували високу дисципліну, витримку та вміння вичекати та реалізувати свій момент попереду. Одне зрозуміло абсолютно точно, відступати від своєї філософії закритого футболу «The Sky Blues» не стануть і у вирішальному протистоянні за вихід в АПЛ.
«Лутон» запам’ятався українським уболівальникам ще рік тому, коли у кубковій дуелі з «Челсі» активно підтримував Україну (зокрема вболівальницьке середовище). Підопічні Роба Едвардса позиціонують себе як команда з більш яскравим стилем, ніж їхній майбутній опонент, в чому ми могли переконатися на етапі ½-ї фіналу плей-оф. По-хорошому, «капелюшники» не повинні були програвати ще першу зустріч «Сандерленду» в його ж лігві, виглядаючи гостріше в атаці, при цьому матч-відповідь розставив все по місцях. Бедфордширці могли громити «чорних котів», але обмежилися двома забитим, чого цілком вистачило для виходу у фінал.
Складна та рівна пара, в якій обрати переможця доволі непросто. Однозначно варто шукати альтернативні варіанти ставок, однією з яких бачаться офсайди. «Лутон» входить у трійку Чемпіоншипу за кількістю забігань в офсайдне положення (в середньому 1,9, а з урахуванням кубкових дуелей – 2,16), при цьому лінія оборони «капелюшників» ловить атаку суперника в офсайдну пастку всього 1,29 разів за гру. Показники «Ковентрі» в цьому аспекті прямо протилежні – 1,6 та 2,24. Крайній очний поєдинок в лютому місяці між даними колективами виступає в якості наочного прикладу, чого саме варто чекати в майбутньому поєдинку – 5:0 за «Лутон Таун».