«Стадіон імені Рамаза Шенгелія» у Кутаїсі приймає заключний матч групового раунду в підгрупі С, в якому буде розіграна друга путівка до плей-оф турніру.
Обом збірним відверто пощастило в очних дуелях проти Німеччини. Ізраїль зумів втримати нічию проти Бундестім за рахунок блискучого вміння свого голкіпера Даніеля відбивати пенальті, при цьому половину поєдинку відігравши в чисельній меншості (плюс скасований гол у їхній бік). В свою чергу, чехи продемонстрували витримку й не без частки фарту (завдяки рикошету) вирвали вікторію у фаворита.
В більшій мірі Чехія виглядає трохи привабливіше в даній парі. Вона була стабільнішою у відбірковій групі, де поступилася англійцям всього трьома балами за підсумками кваліфікації (22 – 25), в той час як ізраїльтяни насилу обійшли поляків у відбірному циклі в боротьбі за другий рядок (19 – 18), відпустивши вперед Німеччину (19 – 27). До слова, «чеський локомотив» показував більш конкурентний футбол з Англією, ніж Ізраїль, тоді як з німцями показовим є сам підсумковий результат матчу.
Примітним моментом у перших двох іграх є те, що ізраїльтяни на собі збирають порушень із низькою частотою – 5 проти Англії й 8 з Німеччиною, в той час як самі підопічні Гай Лузона фолили проти даних опонентів 10 та 14 разів відповідно. У випадку з німцями це призвело до шести гірчичників в бік «біло-блакитних».
А ось Чехія на собі збирає в достатку порушень – 16 та 14 проти англійців та німців відповідно, при цьому обидві зустрічі завершувалися з підсумковим верхом за кількістю попереджень (7 та 6), де «три леви» та «Бундестім» одноосібно заробляли 4 та 3 ж/к за поєдинок. Від євреїв, котрі перебивали попередніх суперників за фолами, цілком можна очікувати підвищеної частоти порушень та карток жовтого кольору.