В четвертому ігровому дні розглянемо протистояння, котре на папері виглядає одностороннім, з досить очікуваним підсумком. Чи все так просто складеться для підопічних Енріке, розбираємо нижче.
Після вчорашньої Аргентини чекати каверзи ще й від іспанців за коефіцієнт нижче 1.2 якось зовсім не «комільфо». «Фурія» з перших секунд заволодіє тотальною ігровою перевагою, захопивши центр поля й пробиваючись до фінальної третини поля в основному фланговими атаками, що є сильною стороною колективу Енріке. Власне, перша ставка випливає сама собою – це відсоток володіння м’ячем на користь європейців.
Дивлячись на цифри костариканців у відборі проти будь-якого суперника, з’являється розуміння того, що від гри другим номером підопічні Суареса не відступлять і зараз (проти мексиканців відсоток «Лос-Тікос» взагалі був зафіксований на рівні 28). Іспанія залежить від контролю снаряда, аби мінімізувати ризики пропущеного, адже оборона – це найслабша ланка в ігровій структурі «червоної Фурії». На крайньому Євро навіть італійцям було не під силу взяти м’яч під свій контроль в очному поєдинку проти Іспанії.
Само собою, гра андердога низьким блоком поряд з активністю флангів фаворита, породить велику кількість кутових з боку іспанців. Ризикну припустити, що ми побачимо як мінімум 8 підходів «Фурії» до кутового прапорця, а поєднати дану опцію цілком можна зі скромною вікторією підопічних Енріке за вельми апетитний коефіцієнт.
В якості остаточного вердикту прийдешнього протистояння, не бачу за рахунок чого вікова Коста-Рика зможе нав’язати конкурентний бій молодій та амбітній піренейській збірній, котра на сьогодні є однією з найсильніших на європейському континенті. Власне, Англія зіграла з позиції сили у стартовому турі без розгойдування, забивши по три м’ячі в кожному з таймів у ворота Ірану. Чому б Іспанії, як мінімум, не повторити ставку з голами в обох половинах? Всі передумови для цього є.