0:0 у Копенгагені залишає питання з учасником чемпіонату світу відкритим. Складно сказати кому суха нічия у першій грі більш вигідна, мабуть, ірландцям, адже острів’яни були відверто задоволені таким результатом одразу після фінального свистка. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко воліє не ставити на переможця гри, а звернутися до статистики.
Той, хто дивився гру на «Паркені» погодиться, що переможця у цій парі неможливо просто вгадати. Тому для мене усі прогнози на лінії 1-Х-2 є лише здогадами та сподіваннями на Фортуну. Абсолютно незрозуміло хто, а головне за рахунок чого, здобуде підсумкову перемогу та поїде на ЧС. Колеги прогнозують низькорезультативний матч і я з ними абсолютно погоджуюся. Принаймні у першій зустрічі ірландці та данці показали, що надійна оборона важливіша за забиті м’ячі. Особливо це стосується хлопців Мартіна О’Ніла. Вдома ірландці може й не діятимуть аж так обережно, але й триматимуть у голові, що пропущений м’яч означатиме потребу забити двічі.
Я не хочу брати участі у цих «mind games» від Ірландії та Данії, хоча я чудово їх розумію, адже задля досягнення мети можна застосувати усі засоби. Словом, і ті й інші мають зіграти у свою найкращу гру не відходячи від канонів. Через це статистика та манера їхньої гри має бути звичною. Для мене це було відкриттям, але Ірландія, з купою високих футболістів, подає вкрай мало кутових! Середній показник «Зелених» у кваліфікації: 3,82 корнера за гру. Це найгірший показник серед учасників плей-оф. У Копенгагені вони виконали всього два кутові, а загалом корнерів було сім. Данія має трохи більше кутових, але теж не казна скільки: 4 у Чорногорії, 5 у Вірменії, 2 у Казахстані, 7 у Румунії, 2 у Польщі. Якщо гра буде такою ж, як у Копенгагені, коли команди діяли позиційно та вряди-годи наближались до воріт, то й кутових має бути мало.