Тримаємо курс на Стамбул, куди завитає представник Лондона. З огляду на стилі обох команд, акценти розставляємо на користь загальної результативності поєдинку.
Стамбульці в єврокубках – це насамперед про голи. Досі в пам’яті протистояння з «Янг Бойз», котрий на той момент йшов на останній сходинці у швейцарському чемпіонаті, а за підсумками «леви» примудрилися капітулювати не лише у гостьовій зустрічі (2:3), де наприкінці гри вилучення вплинуло на підсумок всього двоматчевого протистояння, але й в матчі-відповіді, в якому «Галатасарай» ще раз зазнав мінімальної невдачі, жодного разу не засмутивши ворота суперника (0:1). У крайніх двох поєдинках Ліги Європи ми вчергове спостерігаємо величезні дірки в обороні турків – 2 пропущені від «РФС» на виїзді (нічия 2:2) й 3 від «Ельфсборга» в домашніх умовах (вікторія 4:3).
З чого зліплений «Тоттенхем», фанати англійського футболу чудово розуміють. З появою Постекоглу на тренерському містку лондонці докорінно змінили свій стиль, з оборонного перебудувавшись в атакуючий, з тотальним контролем м’яча й високо піднятою обороною, за рахунок чого суперникам, котрі обирають тактику гри на контратаках, вдається часто карати «шпор» за те, що ті йдуть великими силами вперед. Для прикладу, у минулій першості, «Хотспур» був однією з найрезультативніших команд у чемпіонаті з точки зору загальної кількості голів, в достатку забиваючи і пропускаючи (74:61).
Констатуємо факт того, що атакуючий потенціал обох команд значно превалює за рівень оборони. Зокрема це стосується «Галатасарая», якому неодноразово вдавалося брати три бали винятково за рахунок продуктивності й ефективності ланки нападу. Немає сумнівів, що і в прийдешній зустрічі стамбульцям доведеться розраховувати на якість реалізації моментів попереду, адже лондонці обов’язково матимуть свої шанси засмутити Муслеру. Із запропонованого в лінії зупиняємо вибір на забитих м’ячах турецького клубу, обміні голами після перерви й в якості ризику спробуємо зловити високий коефіцієнт на ставці «обидві команди заб’ють більше 1.5 гола».