До розгляду пропонуємо матчі-відповіді ЛЄ, котрі пройдуть у Леверкузені та Бергамо. Граємо просто, з акцентом на сильні сторони фаворитів.
«Байєр» – «Рома»
Новоспечений чемпіон наразі нестримний і за своїм рівнем цілком міг би поборотися навіть за трофей ЛЧ нинішнього сезону.
З римлянам все зрозуміло в даній парі після того, як «вовки» вдома не змогли розжитися навіть одним забитим м’ячем, при цьому столичні демонструють регрес у результатах і на внутрішній арені, опинившись поза зоною топ-5.
Вочевидь, що «фармацевти» проводять кінцівку сезону на куражі й прагнуть завершити ігровий рік без поразок, що з більшою часткою ймовірністю і станеться.
На «БайАрені» максимум, який може вичавити з себе «Рома» – це забитий м’яч, тоді як леверкузенці мають достатньо ресурсів, аби вдруге за тиждень взяти гору над шостою командою Італії.
«Аталанта» – «Марсель»
«Провансальці» жахливо проводять гостьові зустрічі і це стосується не лише єврокубкової арени, а й внутрішньої, де єдиною світлою плямою для «Марселя» є дуель на старті березня проти «Клермона» (вікторія 5:1).
В цілому, у 2024-му, в пасиві Обмамеянга і компанії вже 7 виїзних фіаско, при двох нічиїх, а якщо брати попередні стадії 1/8-ї та 1/16-ї фіналу, фіксуємо дві невдачі французького клубу проти «Вільярреала» (1:3) й «Бенфіки» (1:2).
Бергамаски навпаки, впевнено проводять домашні поєдинки, із десяти зустрічей в рамках Серії А + Кубок Італії взявши гору над суперниками у 8 випадках, при цьому за наявний відрізок поступившись лише «Ліверпулю» (0:1), проти якого колектив Гасперіні грав за результатом, утримуючи гандикап в три м’ячі.
Враховуючи, наскільки слабко грає «Марсель» в обороні, плюс негативна статистика «провансальців» поза домашніми умовами – лише ці два факти наштовхують на думку, що в Італії французам ловити нічого. Спробуємо ризикнути й піти за слідом тенденції результативності матчів за участю підопічних Жан-Луї Гассе.