Продовжуємо оглядати поєдинки 7-го туру на туманному альбіоні, де на черзі дуелі на «Етіхад» і «Амексі». У першому випадку акценти розставляємо на користь лінії смолмаркетів, в той час як днем пізніше зіграємо на загальній результативності команд.
«Манчестер Сіті» – «Фулхем»
«Містяни» втратили Родрі до кінця сезону, як і вік не дозволяє Кевіну Де Брюйне стабільно знаходиться в оптимальних кондиціях. Травми заїдали бельгійця весь минулий сезон (першу половину зокрема) й те ж саме ми спостерігаємо в ході нинішнього ігрового року. Також необхідно враховувати і те, що КДБ постарів ще на один рік. Ведемо до того, що без наявних двох виконавців «небесно-блакитні» істотно відрізнятимуться від свого ж зразка дворічної давності, коли вдалося взяти титули в АПЛ і ЛЧ. Більше того, зробимо й далекоглядний прогноз, що чемпіонського титулу «МС не бачити за підсумками чемпіонату 24/25.
У «дачників» лише одна осічка на старті першості – гостьова невдача на «Олд Траффорд» у стартовому турі, коли не вдалося втримати нічийний підсумок наприкінці поєдинку. В решті ж «Фулхем» стабільний, що й доводять крайні виступи команди проти «Ньюкасла» (домашня вікторія 3:1 – перша поразка «сорок») й непоступливого «Ноттінгема» (гостьова звитяга 1:0). Колектив Марку да Сілви наразі йде на шостій сходинці в таблиці, випереджаючи більш статусні команди в особі «Тоттенхема», «Манчестер Юнайтед» і «Ньюкасла». Тобто шанси зачепитися за очки на «Етіхад» у лондонців проглядаються.
Букмекери недооцінюють можливості «дачників» перерахувати кінцівки «містянам» у конкретно взятій дуелі. «МС» – найнизовіша команда Прем’єр-ліги за фолами (7.0 в середньому за матч), тоді як не собі «небесно-блакитні» збирають значно більше порушень (10.7). А ось «Фулхем» в лідерах АПЛ за даним ігровим елементом – 14.2 (більше лише у «Борнмута», «Вулверхемптона» і «Вест Хема»), що наштовхує на користь ставки як на мінусовий гадикап лондонців (-3.5), так і в бік опції з індивідуальним тоталом гостей («ІТБ2» 11.5). Другий пункт виглядає більш прийнятним за шикарний коефіцієнт 2.11.
«Брайтон» – «Тоттенхем»
Якщо в перших чотирьох турах «чайкам» вдавалося тримати високу концентрацію в оборонних порядках на всій дистанції поєдинку, що стало наслідком низових результатів, то в трьох крайніх поєдинках «Брайтон» посипався в захисті й на останньому рубежі зокрема. В рамках 1/16-ї фіналу кубка англійської ліги представник Східного Суссексу пропустив два м’ячі від одного з аутсайдерів Прем’єр-ліги в особі «Вулверхемптона» (вікторія 3:2), після чого було зафіксовано нічия і фіаско в іграх з «Ноттінгемом» (домашні 2:2) і «Челсі» (виїзні 2:4) відповідно. Тобто за 270 хвилин «Альбіон» аж пропустив 8 м’ячів.
Що являють собою «шпори» під керівництвом Постекоглу, наочно продемонтували виступи лондонців протягом усього минулого ігрового року, де високо піднята лінія оборони часто призводила до великої кількості пропущених м’ячів, тоді як огріхи в обороні «Тоттенхем» нівелював за рахунок високої ефективності атакуючої ланки. Найяскравішим прикладом того, що «ТХ» не боїться грати у відкритий футбол, стала торішня домашня зустріч з «Челсі», де навіть у дев’ятьох «лілово-білі» йшли вперед й за рахунку 1:2 вдалося навіть забити (скасований гол), за підсумком поступившись 1:4. В цілому, з цього приводу прикладів можна наводити безліч.
&t=1s
Крайня очна дуель між майбутніми суперниками на полях Лондона завершилася з мінімальною перевагою «Тоттенхема» (2:1), тоді як останнэ протистояння на «Амексі» подарувало безліч яскравих епізодів, що стало наслідком шести забитих м’ячів (4:2 на користь «Брайтона»). Складаючи все сказане вище воєдино, напрошується висновок на користь загальної результативності через підсумковий верх, не вигадуючи нічого зайвого з точки зору переможця пари. «Чайки» допускають все більше осічок на задній лінії, чим обов’язково скористається більш стаусний «Тоттенхем», але в той же час є і зворотний бік медалі, де щільний календар «шпор» може зіграти з командою злий жарт. Зупиняємо вибір на 2:2.