Найближчими вихідними на туманному альбіоні відвідаємо «Олд Траффорд» і «Молінью», куди завітають гості з Лондона та Манчестера відповідно. Розглянемо, яких результатів варто очікувати від майбутніх протистоянь.
«Манчестер Юнайтед» – «Брентфорд»
«Манкуніанці» жахають своїх фанатів результатами другий ігровий рік поспіль. За підсумками стартових семи турів «червоні дияволи» здобули лише дві вікторії (домашня 1:0 з «Фулхемом» й гостьові 3:0 проти «Саутгемптона»), при цьому можна згадати курйозний провал на «Амексі» з «Брайтоном», коли «МЮ» сам себе позбавив перемоги (1:2), або ж пригадуємо невдачу на «Олд Траффорд» проти «Ліверпуля», де було помітно відчутну різницю в організації гри (0:3). Як підсумок, бачимо продовження торішньої беззубості в передній ланці й відсутність стабільності в середині поля, у зв’язку з чим відставка тен Хага близька як ніколи.
«Бджоли» видали шикарний поєдинок проти «Вулверхемптона» в рідних пенатах, вже за підсумками стартової 45-хвилинки оформивши чотири голи (4:2), в той час як після перерви команди ще раз обмінялися забитими м’ячами (5:3). Дана вікторія дозволила підопічним Томаса Франка піднятися в середину турнірної таблиці, зрівнявшись за очками з «Ноттінгемом» і «Тоттенхемом» (по 10 балів). Що примітно, як і в минулій першості (56:65), «Брентфорд» грає у відкритий футбол, а статистика забитих/пропущених наочно це демонструє (13:13). Тобто матчі за участю лондонців автоматично підпадають під статус верхових.
За підсумками першості 23/24 у очних зустрічах даних команд зародилася тенденція до обміну голами (1:1, 2:1). З огляду на те, в якому стилі грає «Брентфорд», з високою ймовірністю прагматизм тен Хага відійде на другий план. Власне, нідерландський фахівець не має виходу, як грати більш розкуто попереду, бо п’ять забитих у семи матчах – це ганьба для команди статусу «Ман Юнайтед». Інша річ, не ризикнемо грати не те що переможця пари, а й навіть не програш «червоних дияволів», котрий можна поставити під сумнів. Як знати, можливо майбутнє результативне фіаско «манкуніанців» породить довгоочікувані зміни на тренерському містку й щось почне змінюватися на краще з появою нового наставника.
«Вулверхемптон» – «Манчестер Сіті»
«Містяни» без Кевіна Де Брюйне і Родрі навряд чи зможуть захистити титул чемпіона Англії. Дані два гравці ключові в структурі клубу, де бельгієць задає темп атакам, роздає філігранні передачі і від якого виходить найбільше креативу, що відображається на показниках забитих м’ячів того ж Холанда. Немає КДБ в старті і результативність норвежця одразу просідає. Стосовно іспанського опорника, тут також слова зайві. Родрі по праву називають найкращим гравцем світу на даній позиції, який здійснює найбільше відборів у команді й збірній зокрема, а також здатний якісно підключатися до атак.
З самого старту чемпіонату «вовки» охрестили себе одним з головних аутсайдерів сезону (претендентом на виліт). У домашніх умовах «Вулвз» програли у ста відсотках поєдинків у нинішній першості, по черзі поступившись «Челсі» (2:6), «Ньюкаслу» (1:2) та «Ліверпулю» (1:2). Як бачимо, «Вулверхемптон» забивав усім суперникам, без винятку, кожного з яких можна назвати сучасним топом англійського футболу. Якщо брати загальну статистику, з урахуванням гостьових зустрічей, фіксуємо шість матчів із семи, де колектив Гері О’Ніла йшов з поля із забитим голом і лише виїзна гра на «Емірейтс» проти «Арсенала» є єдиним винятком із правил (0:2).
Як не згадати минулорічний виступ майбутніх суперників на «Молінью». В останній день вересня 2023-го «вовки» сенсаційно переграли «небесно-блакитних» (2:1) з унікальною статистикою ударів 3:23, в той час як показники в площину воріт зупинилися на позначці 1:8. Само собою, того вечора «Вулвз» супроводжувало тотальне везіння, в той час як цьогорічного ігрового року Кунья і компанія зобов’язані більше думати про атаку у світлі жахливого початку сезону. Грати на 0:0 з «МС» немає сенсу. Фаворит обов’язково заб’є свій м’яч й водночас господарям вдасться зберегти домашній гольовий тренд, у світлі чого вердикт виносимо на користь опції «ОЗ + ТБ 2.5».