На обрії четвертий тур англійської Прем’єр-ліги. «Енфілд» і «Молінью» – маршрут на найближчі дві доби, де в першому випадку ставимо на продовження гольового бенкету з боку мерсисадців, тоді як у матчі №2 бачиться конкурентне протистояння.
«Ліверпуль» – «Ноттінгем»
Під керівництвом Нуну Ешпіріну Санту «лісники» грають приблизно в тій же манері, що і колись «Вулверхемптон» при даному наставнику. Тобто, має місце бути більш закрита ігрова манера, де акценти в першу чергу розставлені на користь надійності в оборонних порядках. Абсолютно всі матчі за перший ігровий місяць за участю «Форест» підтверджують вищесказане, де «ТМ 2.5» – це вже тренд. Спочатку «Ноттінгем» розписав гостьову нічию з «Борнмутом» (1:1), потім переграв на виїзді «Саутгемптон» (1:0), далі була зафіксована мирова в основний час кубкового поєдинку проти «Ньюкасла» (1:1) і в третьому турі «НФ» зіграв внічию з «Вулвз» на «Сіті Граунд» (1:1).
У «Ліверпуля» все в повному порядку. Команда грає з запасом міцності, а коли того вимагає ситуація, включається епізодами на повну потужність, на прикладі крайньої дуелі на «Олд Траффорд» (вікторія 3:0), де відзначаємо високу реалізацію по-справжньому гольових ммоентів (3 із 3). Також відмічаємо і тактичну варіативність «червоних», котрі при Слоті можуть зіграти як відвертим другим номером (2-й тайм проти «МЮ»), так і включити тотальну домінацію над суперником (домашня гра з «Брентфордом» – 2:0). Головне завдання коуча – не загнати гравців фізично й не отримати повний лазарет ключових гравців в кожній із ліній, як це було в минулі роки під керівництвом Клоппа.
Згадуючи минулорічні виступи між майбутніми суперниками, на «Енфілді» у «Ноттінгема» не було жодного шансу зачепитися за нічию (фіаско 0:3), тоді як у Ноттінгемширі дуель вийшла максимально конкурентною, з єдиним забитим голом у виконанні Нуньєса в компенсований час (на 90+9). Чого чекати цього разу? Враховуючи схильність гостей до закритого ігрового стилу, черговий низ за тоталом м’ячів 4.5 бачиться об’єктивним вибором, котрий сміливо підкріплюємо успіхом «Ліверпуля», де одним із аргументів виступає те, що Слот має найбагатший вибір атакуючих гравців серед усіх команд елітного дивізіону й даний факт не дає підстав засумніватися у опції «П1».
«Вулверхемптон» – «Ньюкасл»
Історія очних поєдинків говорить про те, що для «сорок» «вовки» є одним із найнезручніших суперників, де «Вулвз» має на сім перемог більше за весь час ігор між даними колективами. Більше того, на «Молінью» «Ньюкасл» не вміє грати від слова зовсім. Брати той же відрізок з 90-х років – лише одна вікторія «чорно-білих» у Західному Мідленді в рамках англійської Прем’єр-ліги (виняток, звитяга 1:0 у 2017-му у Чемпіоншипі й успіх 2:1 у 2011-му в АПЛ). Починаючи з 2003-го року, коли «Вулверхемптон» повернувся до еліти, зафіксовано 7 нічиїх, 6 з яких з рахунком 1:1 і лише два успішні виступи з боку «помаранчевих». Тобто маємо тренд до мирових підсумків.
Сказати, що «Ньюкасл» переміг «Тоттенхем» не по грі – все одно, що перебирати помідори по телефону. «Шпори» були відчутно гострішими в атакуючій фазі (у другому таймі зокрема), але за підсумком гра «сорок» другим номером дала свої плоди. Поки що підопічних Хау супроводжує успіх, де під завісу серпня вдалося подолати і етап 1/32-ї фіналу кубка англійської ліги, перестрілявши «Ноттінгем» у серії післяматчевих пенальті. Зрозумілі й цілі на майбутній сезон, котрі ставить перед собою «НЮ» – це потрапляння до зони Ліги чемпіонів (топ-4 (топ-5) дивізіону), а даний поєдинок буде показовим в плані того, чи підтвердять «чорно-білі» статус топ-команди або ж їх варто сприймати в якості середняка туманного альбіону.
Поки що говорити про явну перевагу гостей над господарями за підсумками стартових турів не доводиться. «Вулвз» вміють підбирати ключі під ігровий стиль «сорок», що підтверджується результатами, котрі наводили вище. Якщо вже і зупиняти вибір на якомусь із варіантів в даній зустрічі – це буде обмін голами, котрий підкріпимо підсумковим верхом за тоталом м’ячів 2.5. Так би мовити йдемо за трендом очних поєдинків на «Молінью», де та ж опція «ОЗ» грала між наявними колективами зі стовідсотковим результатом, якщо говорити виключно про дуелі в рамках АПЛ, відкидаючи матчі Чемпіоншипу.