О сьомій ранку за київським часом у світі ММА буде поставлена фінальна крапка в році. Зустріч двох запеклих нокаутерів обіцяє стати яскравою й водночас короткою. Нехай переможе той, хто цього більше заслуговує!
Важка вагова вчергове застигла і якоюсь мірою нагадує епоху динозаврів, котрі потроху вимирають. Джонс уникає боїв, а в очній битві проти Нганну перешкодою стала фінансова складова. У свою чергу Сиріл Ган на спокійній хвилі чекає епічного бою з «хижаком» Френсісом на початку наступного року і хвала всім пресвятим угодникам, якщо цей поєдинок все ж таки відбудеться. А перед Льюїсом… маячить пенсія з усіма витікаючими.
Власне, як перемагати Дерріка наочно продемонстрував Ган у серпні. Контроль дистанції, без ризику перебивати у стійці і рано чи пізно «чорний звір» сам заповзе у павутину й здасться. Сіріл все зробив з математичною точністю, а в третьому раунді, коли запахло смаженим і Льюїс став підгорати функціонально, француз легко добив жертву. У тому поєдинку Деррік встановив антирекорд за кількістю точних влучань по супернику – 8, хоча витрішкуваті й окористі умільці підраховувати офіційну статистику побачили рівно вдвічі більше точних пострілів.
В тому, що світло для одного з бійців погасне досить швидко після першого удару гонгу, немає сумнівів. Хто конкретно впаде? Думається цим персонажем стане «чорний звір», який у свої неповні 37 років піднаївся боями і травмами по ходу всієї своєї затяжної кар’єри (зокрема, неодноразові проблеми зі спиною ставали перепоною для проведення боїв).
Докос чимось нагадує Гана за стилем ведення поєдинку. Вміє розсмикувати, працювати з дальньої дистанції та вміло зближуватися й доносити свій ван-панч. Передбачаю, що Кріс, в акуратній манері буде жалити комбінаційною роботою опонента доти, поки сам Деррік від накопичувального урону не сяде на п’яту точку, а рефері нічого не залишиться, як дати відмашку. Рано чи пізно, так чи інакше, а це станеться.