Протистояння у квартеті 1 ліги В приковує увагу не лише чеських і албанських фанатів, а й українського вболівальника. Нижче ділимося з очікуваннями від зустрічі двох рівних за класом суперників.
І албанці, і чехи взяли три бали виключно за рахунок грубих помилок збірної України в обороні. Балканці користувалися розконцентрацією «жовто-синіх» при стандартних положеннях, тоді як прямолінійна й місцями дуболомна Чехія взяла гору за рахунок вже традиційних структурних провалів української збірної у перших половинах. Питання, чого чекати від очного протистояння «чеського локомотива» і «червоно-чорних орлів», котрі нічого не змогли протиставити грузинам. Зокрема, підопічні Гашека жахливо провели матч з точки зору гри в обороні, з провалами з боку досвідчених Соучека і Цоуфала в центрі й на фланзі відповідно.
Цікаво те, що нинішня Чехія не є фаворитом у парі з Албанією, якщо розглядати дану дуель у контексті двоматчевого протистояння, що й довів приклад минулорічного відбіркового циклу, де балканці розгромили свого майбутнього опонента на домашній арені (3:0), з вилученням представника празької «Славії» Хитіла у першій половині зустрічі, після чого був розписаний мир у Празі (1:1), при всього 1-му ударі албанців по воротах суперника за 90 хвилин. Найімовірніше, і в майбутній грі від «червоно-чорних орлів» варто чекати прагматичного й закритого футболу, з поодинокими контрвипадами.
Стилі обох команд можна назвати силовими. Чехи будуть налягати на кроси і стандартні положення, намагаючись витиснути максимум зі своєї переваги у габаритах, в той час як албанці руйнуватимуть гру суперника на підходах до власного карного майданчика, застосовуючи пресинг на своїй половині й агресивно зустрічаючи опонента в центрі поля. В цілому, матчі за участю Чехії проходять з підвищеною частотою гірчичників, а наочним прикладом виступають крайні чотири поєдинки проти Грузії (двічі), Туреччини і України, де було зафіксовано 9, 18, 6 і 7 ж/к відповідно. Звісно ж, напрошується і опція кутових з боку господарів у світлі вище наведених фактів.