Стартує фінальний відрізок групового етапу Ліги націй. До розгляду пропонуємо зустріч у Брюсселі, в якій місцеві «червоні дияволи» чекають у гості на валлійських «драконів».
Уельс ще перед початком першого туру був андердогом квартету. Зрозуміло, що важко розраховувати на очки в матчах проти таких маститих суперників як Бельгія та Нідерланди, а от поборотися з поляками за збереження прописки в еліті можна було б. Свої корективи внесли стикові ігри, котрі були перенесені на червень місяць, у зв’язку з чим довелося грати другим складом проти Левандовськи і Ко у Вроцлаві й фактично обрікаючи себе на останній рядок в підгрупі.
Цікаво те, що у всіх чотирьох іграх за участю валлійців, доля зустрічі вирішувалася наприкінці матчів. Тричі «дракони» втрачали нічию у відрізку з 85 по 90+ хвилини, так само як і єдину мирову Бейл і співтовариші вирвали на 86-й у очній грі з Бельгією. Характерна підопічним Пейджа непоступливість від матчу до матчу і виділяє дану збірну серед інших у квартеті. Наразі, Уельсу можна було розраховувати на збереження прописки лише у випадку здобуття чотирьох балів в заключних двох іграх, за умови що Польща не переграє Нідерланди в паралельному поєдинку.
Перший вибір очевидний – володіння м’ячем в бік господарів, від 64% та вище. Валлійці одна з найнизовіших збірних відносно відсоткового співвідношення контролю м’яча. Наприклад, перед стартом крайнього Євро «дракони» мали найнижчі цифри за даним компонентом. Стиковий матч проти України також наочно це продемонстрував (37:63), плюс у очних зустрічах із бельгійцями, за останні пару років, показники британців не перевищували допустимі норми – 29:71, 28:72, 37:63.
В якості альтернативи можна розглянути опцію з перемогою Бельгії через підсумковий верх за тоталм 2.5 м’яча. За наявності у складі такого диригента як Де Брюйне, втрата в особі Лукаку «дияволам» не страшна.