Підсумки вихідних у Ла Лізі підбиватимемо після поєдинку на «Камп Ноу», де в одному з найцікавіших матчів туру схрестять шпаги місцеві «блаугранас» та гості з Більбао.
Оборона каталонців наразі не в порядку. Про це виразно засвідчив другий тайм домашньої зустрічі проти «Інтера» в ЛЧ, в якому «Барса» пропустила три м’ячі (а могла й більше якби не тер Штеген), як і битва в Ель-Класіко підтвердила вищесказане – три пропущені від «галактікос». Сухар у грі з «Вільярреалом» пояснимо тим, що сама «субмарина» в сьогоденні перебуває на спаді (1 перемога в шести крайніх іграх), атака якої обмежена у відсутності головного голеадора Жерара Морено.
Вистояти ж на нуль проти басків, котрі перебувають на підйомі, буде архі складним завданням для захисту «синьо-гранатових». У нинішній першості атака «Атлетіка» вкрай ефективна й невипадковим є той факт, що саме баскські «леви» замикають трійку Ла Ліги в плані забитих м’ячів (19). Каталонці йдуть слідом за «Реалом» із 24 голами, маючи другу атаку ліги. Ще один цікавий момент – це персона тренера у таборі гостей. Ернесто Вальверде тренував Барселону з 2017-го по 2020-й і чудово знає місцеву кухню. Свої заготовки в нього будуть в арсеналі перед майбутнім протистоянням.
Якщо підбивати все сказане вище, очевидним у майбутньому матчі є наявність забитих м’ячів – мінімум три через обопільне взяття воріт. Також є сенс придивитися до статистики кутових. У нинішньому сезоні каталонці лідирують за даним ігровим елементом у всій Прімері – в середньому 6.6, тоді як у рідних пенатах цифра ще значно вища (8.4). «Атлетік» має третій показник ліги – 5.8, так само як і не варто забувати, що саме Більбао завершили минулу першість на першому рядку за корнерами. Та й як тут не згадати 13:2 за кутовими на користь «левів» у очному поєдинку з «блаугранас» у минулому році.