Програму другого ігрового дня відкриває пара, конкуренція в якій не проглядається від слова зовсім. «Альбіселесте» на чолі з Мессі націлені на титул і в стартовому матчі групового етапу наочно проявлять демонстрацію власних можливостей.
Пам’ятається, на минулому чемпіонаті світу в 2018 році Аргентина запам’яталася яскравим протистоянням проти майбутніх чемпіонів світу в особі французів на стадії 1/8-ї фіналу (3:4), в той час як аравійці, після своєї тривалої відсутності на форумах довжиною у 12 років, в першому ж турі ЧС-2018 зазнали нищівного фіаско 0:5. Власне, у 21-му столітті «орлам пустелі» подібні погроми властиві на кожному великому світовому турнірі. Згадуємо 2002-й та 2006-й роки – 0:8 від Німеччини та 0:4 від України відповідно.
Тобто проглядається певна тенденція, що саудити важко вкочуються в турнір. При цьому ми бачимо закономірність в тому, що Саудівська Аравія, у цих самих матчах, програє з сухим рахунком на табло, пропускаючи в кожному з таймів щонайменше по два м’ячі і відповідно програючи кожну половину без шансів. Голодна до трофеїв на мундіалях Аргентина цілком підходить під статус тієї збірної, яка скористається всіма слабкими сторонами суперника й доведе справу до розгрому.
Що стосується «біло-блакитної» нації, на даному етапі своєї історії вона на підйомі як з точки зору психології, так і в плані кондицій та ігрового рівня. Про це яскраво свідчать досягнення Мессі та компанії в Латинській Америці за останні рік – перемога на Копа Америка, де в фінальному двобої був подоланий бар’єр в особі Бразилії, а також проходження відбіркового циклу на майбутній форум без поразок та нещодавня вікторія у Фіналісіма над чемпіонами Європи італійцями.
Для «Альбіселесте», у 21 столітті, найбільш успішним виступом на великих форумах став рік 2014-й, який проходив у Бразилії. Дійшовши до фіналу змагань, Аргентина примудрилася не виграти жодного матчу з різницею хоча б у два м’ячі. Суцільні мінімальні перемоги та нічиї на стадіях 1/8-ї та ½-ї. Варто також відзначити той факт, що в груповому раунді Мессі і Ко два рази з трьох пробивали верх за тотал 2.5. У 2018-му, тенденція в підгрупі за участю «біло-блакитних» зберіглася (два верхи, один низ).
Враховуючи прірву між даними суперниками в ігровому рівні (командному та індивідуальному), плюс також пригадуючи які провали переслідують «орлів пустелі» на кожному чемпіонаті світу в нинішньому столітті, є всі підстави робити акцент у бік безапеляційної звитяги аргентинців. До того ж одна з найсильніших збірних на планеті не має права розпочати другий мундіаль поспіль з поразки (0:3 від Хорватії в 1-му турі в 2018).
Цього разу «Альбіселесте» мають підійти до завершального туру групового етапу із запасом міцності, заздалегідь оформивши путівку до 1/8-ї. Що ж, слідуємо за тенденцією результатів арабської збірної, яка стабільно отримує візок м’ячів у власні ворота й при цьому сама забуває відзначитися результативними діями в матчах проти топів або міцних середняків, починаючи з ЧС-2002. Не інакше як очікуємо перемогу підопічних Скалоні в обох таймах.