В марокканській столиці відбудеться другий півфінальний матч клубного чемпіонату світу, в якому зустрінуться дві найтитулованіші команди Африки та Європи.
На даному турнірі єгиптяни стартували зі стадії 1/8-ї фіналу, де по черзі перегравали представників Нової Зеландії та МЛС в особі «Окленд Сіті» та «Сіетл Саундерс» (3:0 та 1:0 відповідно). Що відразу варто відзначити, «червоні дияволи» зіграли у притаманному для себе в’язкому стилі, сковуючи атаку опонентів й позбавляючи ту вільного простору завдяки тактиці дрібного фолу, про що й свідчить красномовно статистика за порушеннями – 8:2 та 15:6.
Тобто, в плані порушень правил ми побачимо рівно те ж саме, що й роком раніше, де «Аль-Ахлі» істотно перебивав своїх суперників за фолами. Можна згадати і останню очну зустріч представника Єгипту проти європейської команди на КЧС, якою була «Баварія» в 2021-му й як підсумок – 14:6 за «червоними дияволами».
Тепер давайте згадаємо, що собою представляє мадридський «Реал» у Прімері стосовно порушень. «Галактікос» – єдина команда Прімери, котра не підібралася до двозначних цифр за фолами в середньому за матч – 9.9, тоді як на собі столичний клуб збирає аж 14.2 порушення, що є другим показником у лізі після «Бетіса».
Також можна поглянути на ту ж статистику мадридців у 2023-му за вищезазначеним ігровим елементом. В десяти іграх лише одна перемога за фолами, у Суперкубку над «Барселоною», тоді як останні шість матчів «королівський клуб» програвав за порушеннями з наступною різницею – 17:22, 10:17, 11:18, 8:19, 12:17 та «вишенька на торті», крайній матч проти «Мальорки» з підсумковими 14:29!
Виходячи з вищесказаного й враховуючи, яке напруження пристрастей було зафіксовано в першому півфіналі між «Фламенго» та «Аль-Хілялем» (порушення – 15:15; ж/к – 7:3, к/к – 1:0), є сенс розглянути підвищену частоту фолів й в конкретно взятій зустрічі, із суттєвим перекосом в бік єгиптян.