Увійти

Юрист назвав ключові цілі легалізації грального бізнесу

14:07, 16 Липня 2020
Сергій Гумен
Підписатися Читати в повній версії

Керівник практики вирішення спорів компанії ETERNA LAW Андрій Астапов розповів, яким чином ухвалення законопроєкту №2285-д може вплинути на гральну індустрію.

Поділитися:

Юрист назвав ключові цілі легалізації грального бізнесу

Легалізація будь-якої комерційної діяльності – це постановка ринку на законні підстави та цивілізовані правила гри на ньому. Це спосіб захисту прав громадян та контролю сфери від порушень або зловживань. Один з учасників робочої групи по розробці законопроєкту №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» юрист Андрій Астапов назвав кілька ключових цілей легалізації гральної індустрії.

«Перше, це – покласти край нерегульованому чорному ринку, а також «сірому ринку», тобто організації азартних ігор у вигляді лотерей. Також мова про захист гравців – це соціальна мета, оскільки необхідно надати державі інструменти регулювання даного ринку з метою захисту гравців від потенційного негативного впливу азартних ігор, в тому числі боротьби з лудоманією. Крім цього – наповнити бюджет шляхом створення прозорої системи оподаткування грального бізнесу. І дати ринку стимули для розвитку економіки в цілому, будівництва готелів, соціальної інфраструктури, а також стимулу для розвитку окремих регіонів, зокрема шляхом створення окремих ігрових зон», – наводить слова Астапова видання UAportal.

Щоб ринок запрацював повноцінно, потрібно відрегулювати податкове законодавство і вибрати найбільш оптимальну модель оподаткування для ведення азартної комерції, зауважив Астапов.

Високий ціновий поріг для отримання ліцензій та входження компаній у бізнес буде гарантією того, що на ринок вийдуть серйозні учасники з великими інвестиціями. Верифікація гравців та реєстр ігрозалежних будуть захисними механізмами, рівно, як і державна система онлайн-моніторингу з метою контролю роботи операторів азартних послуг.

Верховна Рада легалізувала гральний бізнес в Україні у вівторок, 14-го липня. Законопроєкт «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» підтримали 248 депутатів.

Кучухідзе: «Ліцензія – запобіжник того, що представники грального бізнесу не будуть вдаватися до податкових маніпуляцій»

Опубліковано у: Бізнес, Новини
Теги: ,
Поділитися:
Схожі записи
У Івана Рудого провели обшуки: голова КРАІЛ затриманий за підозрою у сприянні компаніям рф
14:07, 16 Липня 2020
Ліквідація КРАІЛ, боротьба з лудоманією та заборона реклами гемблінгу: в Україні схвалено законопроєкт №9256-д
14:07, 16 Липня 2020
Букмекер VBET запустив благодійну програму «Сила Голу»
14:07, 16 Липня 2020
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
14:07, 16 Липня 2020
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
14:07, 16 Липня 2020
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
14:07, 16 Липня 2020
Коментарі
Написати коментар
Повна версія