Такий висновок можна зробити, порівнявши в обох країнах реєстри осіб, яким заборонено доступ до гральних закладів та участь в азартних іграх.
Управління азартних ігор Данії повідомило, що зараз в їхньому реєстрі самообмежених гравців від гемблінгу (Rofus) зареєстровано 30 тисяч осіб.
Система Rofus була запущена у Данії ще у 2012-му році. За даними регулятора, на кінець грудня 2021-го в ній було зареєстровано 30 451 людина.
Це на 4336 осіб більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Наголошується, що у скандинавській країні щороку близько 4 тисяч осіб підписується на самообмеження від азартних ігор.
Основну частину списку залежних становить вікова група від 20 до 29 років – 30% від усіх зареєстрованих. За гендерною ознакою реєстр налічує 76% чоловіків та 24% жінок.
В Україні подібний реєстр осіб, яким обмежений доступ до участі в азартних іграх, запрацював лише на початку липня минулого року. За пів року роботи, станом на 1 січня, він налічує 195 людей.
Можна зробити висновок, що поки громадяни України відмовляються від азартних ігор набагато рідше, ніж мешканці Данії. Втім, варто зазначити, що скандинави легалізували гральний бізнес ще у 2012-му році, тоді як наша країна – лише торік.
Та зачекайте ще. Переситяться ще й розбіжуться.
Потому что жажда легких денег
Тут и не поспоришь