Альтернативні законопроєкти повинні містити надходження до держбюджету не менше 9 мільярдів гривень. Про це заявила представник Кабміну у Верховній Раді Олена Шуляк.
У разі прийняття законопроєкту про гральний бізнес в Україні, бюджет держави повинен отримати надходження у розмірі не менше 9 мільярдів гривень. Про це заявила представник Кабміну у Верховній Раді Олена Шуляк, передає видання «РБК-Україна».
За її словами, альтернативні законопроєкти повинні містити такі ж суми з точки надходження до бюджету.
«Прохання звернути увагу на законопроєкт, що стосується державного регулювання діяльності з організації азартних ігор. У жовтні Кабмін подавав законопроєкт № 2285. У цьому варіанті було передбачено надходження до бюджетів різних рівнів. Це 9 мільярдів гривень, а з них 4 мільярди вже були враховані у спеціальному фонді, у прийнятому бюджеті на цілі медицини та освіти. Тому дуже важливо, щоб альтернативні версії законопроєктів також були б такими ж з точки зору надходжень до бюджетів», – заявила Шуляк.
Нагадаємо, що 20 грудня минулого року Кабінет Міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом національних лотерей. Того ж дня міністр МВС Арсен Аваков заявив, що усі гральні заклади в Україні повинні припинити своє функціонування.
16-го січня поточного року Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №2285-д про легалізацію грального бізнесу в Україні. «За» проголосувало 260 народних депутатів.
Зазначимо, що виключається положення про можливість розміщення залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів в окремих будівлях. Зали гральних автоматів дозволяється розміщувати винятково в готелях (п’ять зірок). Площа таких закладів повинна складати не менше 500 квадратних метрів. Крім того, передбачається збільшення віку гравця з 18 до 21 року, а також встановлюються вимоги до гравців і їхньої ідентифікації, а також жорсткі фінансові санкції за невиконання таких вимог.