Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Данило Гетманцев. За його словами, парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики створив робочу групу для розробки і подання в стислі терміни законопроєкту з поправками до закону про легалізацію азартних ігор. Цей документ повинен усунути усі помилки та правові колізії.
«Створюємо робочу групу з розробки законопроєкту з поправками в закон про гральний бізнес у стислі терміни», – передає слова глави комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцева інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».
Народний обранець від монобільшості Олег Марусяк зазначив, що відповідний законопроєкт уже напрацьований і після обговорення робочою групою його буде зареєстровано на сайті Верховної Ради.
Позачергове засідання Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики було скликане для обговорення призначення на посаду голови та двох членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Таке рішення окремі члени парламентського комітету вважають неправомірним.
Нагадаємо, днями Кабінет Міністрів за «карантинною процедурою» призначив на посаду керівника регуляторного органу ветерана АТО Івана Рудого, а членами Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей стали юристка Олена Водолажко і координатор міжнародних проєктів Євген Гетьман. Уряд, як переконують окремі нардепи, вдало скористався законодавчою колізією, провівши добір на ці вакансії.
Що стосується юридичних неточностей у законі про легалізацію грального бізнесу, то мовиться насамперед про дві взаємосуперечливі поправки. Відповідно до положень першої правки, конкурс з відбору кандидатів на в члени Уповноваженого органу проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби у спеціальному порядку, затвердженому Кабміном. Тоді як у другій правці мовиться, що конкурс повинна проводити конкурсна комісія, сформована Комітетом ВР з питань фінансів, податкової та митної політики.
Як сьогодні інформував «Рейтинг Букмекерів», рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) не врахували у законі про легалізацію азартних ігор.