Увійти

Політолог вщент розкритикував соціологів, які проводили опитування щодо легалізації грального бізнесу

14:04, 21 Квітня 2020
Владислав Стародубцев
Підписатися Читати в повній версії

Політолог-міжнародник Антон Кучухідзе критично висловився щодо результатів соціологічного опитування групи «Рейтинг», що днями було опубліковане у мережі.

Поділитися:

Антон Кучухідзе

15-го квітня «Рейтинг» опублікував результати соціологічного опитування, згідно з якими 33% українців підтримали ідею легалізації гемблінгу в Україні, 55% висловилися «Проти», ще 12% не змогли чітко визначити власну позицію.

Питання легалізації азартних ігор поставили в один ряд з узаконенням ринку сексуальних послуг та виробництва та обігу марихуани у медичних цілях. На думку Кучухідзе, такий підхід дискредитує ідею про запровадження грального ринку в Україні.

«День за днем ​​вороги легалізації грального бізнесу в Україні вживають заходів з дискредитації цього процесу: одні «великі» соціологи почали розганяти тезу про те, що у населення ставлення до грального бізнесу негативне.

Очевидно, що ці соціологи – другорядні помічники гетманцевих і лотерейників, які демонізують ідею легалізації. Якби ці соціологи були б трохи професійніші, то зрозуміли б, у чому вони підіграють лотерейникам, а може і спецом підіграють, хто знає?

Чомусь соціологи вирішили поставити проституцію, марихуану та азартні ігри на один рівень. Хоча за Законом України про бюджет на 2020-й рік гральний ринок можна ставити на один рівень з легалізацією видобутку бурштину, оскільки саме від запуску цих сфер Уряд очікує отримання майже 5 млрд грн. Та й МВФ у своїх рекомендаціях легалізацію грального бізнесу ставив на рівень з бурштином, а не з проституцією.

Демонізація питання просто була очевидною від соціологів-гетманцевих, вочевидь, у технологів не було часу красиво завуалювати бажане!», – вважає він.

Політолог зауважив, що у країнах Європи та США зовсім інакше ставляться до гральної індустрії:

«Трамп планує виділити гроші операторам азартних ігор, щоб підтримати індустрію в період кризи, шведський регулятор азартних ігор виділяє $2 млн для підтримки спорту у зв’язку з кризою, британська беттингова компанія Bet365 виділила $ 12 млн медустанові для боротьби з коронавірусів та ін.

У світі – зовсім інакше ставлення до грального бізнесу, у світовій практиці азартні ігри – це не «Космолоти», а регульований державою бізнес із захистом гравців, який не тільки наповнює бюджет країни, а й індустрія, що витрачає величезні суми на благодійні цілі.

Моя рекомендація – не слухати про результати псевдодосліджень, які формують громадську позицію проти детінізації грального бізнесу та існування адекватного ринку. Копайте інформацію самотужки й аналізуйте глибше. На жаль, і в гральній індустрії, Україна – Європа лише географічно», – написав Кучухідзе у Facebook.

Політолог розповів хто «знищує» ідею Зеленського щодо легалізації грального бізнесу

В Україні жахливі масштаби лудоманії серед неповнолітніх, – психотерапевт

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2930909303667747&set=a.539428676149167&type=3&theater

Опубліковано у: Новини
Теги: ,
Поділитися:
Схожі записи
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
14:04, 21 Квітня 2020
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
14:04, 21 Квітня 2020
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
14:04, 21 Квітня 2020
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
14:04, 21 Квітня 2020
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
14:04, 21 Квітня 2020
КРАІЛ: «Про фінансові операції в мережі Інтернет»
14:04, 21 Квітня 2020
Коментарі
Написати коментар
Повна версія