Увійти

Політолог розповів хто «знищує» ідею Зеленського щодо легалізації грального бізнесу

16:04, 13 Квітня 2020
Владислав Стародубцев
Підписатися Читати в повній версії

Політолог-міжнародник Антон Кучухідзе розповів про основні підводні камені процесу легалізації індустрії гемблінгу в Україні. За його словами, фінансовий комітет Верховної Ради із депутатами, які представляють інтереси лотерейників, паплюжать ідею президента Зеленського щодо узаконення азартних ігор.

Поділитися:

Політолог розповів хто «знищує» ідею Зеленського щодо легалізації грального бізнесу

«Фінансовий комітет просто знищує ефективну ідею Президента про легалізацію грального бізнесу. Навіщо очолювати процес, який ви не можете довести до розуму, і в якому ви не можете професійно працювати?

Президент Зеленський хотів вивести гральний ринок з тіні, створити конкурентні умови для всіх операторів азартних ігор, наповнити бюджет, створити сотні тисяч робочих місць.

А що народні обранці, відповідальні за підготовку фінального тексту законопроєкт про легалізацію грального бізнесу?

За даними власних джерел з фракції «Слуга народу» вдалося дізнатися, що були проведені маніпуляції з таблицею правок по законопроєкт 2285-д до другого читання, і все на догоду лотерейникам. Ситуація з законопроєктом – складна, є депутати з лотерейного пулу (Фролов, Заблоцький, Тарасенко, Мамка), які топлять за те, щоб лотерею виключили із закону «Про азартні ігри» і вона залишилася в окремому законі про лотереї, який вже прийнятий у 2012-му році. Також там є депутати, які співчувають лотерейникам. 

Гетманцев, очільник Фінансового комітету ВР, і хоча прагне позиціювати себе як депутата, який не має ніякого відношення до роботи із законопроєктом, оскільки не подав жодної правки, проте має необмежений вплив на процес.

Марусяк – відповідальний за законопроєкт, він кидається між усіма представниками азартних ігор, укладає з собою компроміси: лотерейний пул депутатів сукупно подав майже половину всіх правок, і відповідно, якщо не буде домовленостей з ними, то вони заблокують процес прийняття закону. Паралельно ігноруються інтереси інших видів азартних ігор, у яких немає такого системного лобіста в особі Голови комітету. Тому з’являються обмеження для всіх видів азартних ігор, бо імітація цих видів грального бізнесу приносить лотерейникам колосальні доходи, з якими їм так важко прощатися. Про які саме обмеження йдеться?

Виділимо найголовніші:

Ще багато правок можна приводити у вигляді маніпуляцій на догоду лотерейниками. Вищенаведені ініціативи не допоможуть зробити гральний бізнес в Україні чесним і доступним для іноземних інвестицій, вони принесуть посилення корупційної складової ринку і надмірну зарегульованість, яка і так вже багато років відлякує іноземних інвесторів.

Якість ініціатив, які проходять через бездіяльність депутата Марусяка, повністю суперечить нової якості політики, про яку говорив ще кандидат Зеленський. Але, насправді, Марусяк не зрозумів того, що став інструментом, такий стан справ можна вважати плювком і неповагою лотерейників до ініціатив президента Зеленського», – цитує Кучухідзе Ukranews.

Психолог назвав приблизну кількість лудоманів в Україні

Експерт розповів, скільки часу потрібно, щоб запрацював регулятор грального ринку в Україні

Опубліковано у: Бізнес, Новини, Вибір редакції
Теги: ,,
Поділитися:
Схожі записи
Букмекер VBET запустив благодійну програму «Сила Голу»
16:04, 13 Квітня 2020
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
16:04, 13 Квітня 2020
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
16:04, 13 Квітня 2020
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
16:04, 13 Квітня 2020
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
16:04, 13 Квітня 2020
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
16:04, 13 Квітня 2020
Коментарі
Написати коментар
Повна версія