Голова депутатської фракції партії «Слуга Народу» Давид Арахамія пообіцяв застосувати креативну зброю в боротьбі з поправковим тероризмом під час розгляду законопроєкту №2285-Д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».
Вчора народний обранець розповів, що у «Слузі Народу» вигадали секретну зброю проти «поправкового тероризму» окремих депутатів під час розгляду питання легалізації азартних ігор.
Втім, Рада і сьогодні не змогла проголосувати за документ у другому читанні. Парламентар каже, мовляв закон не прийняли, бо «ми не дістали нашу зброю»:
«Коли я прийшов в залу, то здавалося, що всі вже зрозуміли, яка в нас є зброя, і сказали, що давайте ми кожен по 10 правок скаже, і підемо вже і будемо голосувати. І тому ми не застосували (зброю – прим). Тому що наша зброя блокує парламент на два дні», – цитує нардепа «УНІАН».
Арахамія додає, що згодом в залі, як це нерідко буває під куполом Верховної Ради, «почали один іншого хаяти», був втрачений час – закон так і не був ухвалений.
«Зараз у нас така дилема – чи у наступний пленарний вівторок (йдеться про 14 липня – прим) одразу почати зі зброї, чи за цей тиждень всі вже трохи переоцінять ситуацію.
Я думаю, що ми до 12:00 попрацюємо в штатному режимі й побачимо, як це рухається. Якщо не рухається, то з 12:30 у нас почнеться застосування нашої зброї».
Щоправда, уточнити, про яку саме зброю йде мова Арахамія відмовився, але зауважив, що в парламенті такий метод ще ніхто не застосовував:
«Регламентом передбачено. Це буде креативний підхід», – інтригував голова депутатської фракції партії «Слуга Народу».
Депутати четвертий день поспіль працюють над розглядом поправок до законопроєкту №2285-Д, що передбачає легалізацію грального бізнесу. Представники окремих депутатських фракцій, які виступають проти узаконення азартних ігор або наполягають на тому, аби законопроєкт був доопрацьований, наполягають на підтверджені кожної своєї правки, що значно сповільнює процес.
До того ж, блокує роботу Ради, адже, згідно з Регламентом, законотворці не можуть перейти до жодного іншого питання, допоки не підтримають або не відхилять законопроєкт, який наразі розглядають.