Починаючи з 20 грудня минулого року, в результаті проведених перевірок на Чернігівщині припинено діяльність 17 закладів грального бізнесу, вилучено понад 190 одиниць незаконного грального обладнання.
У Чернігівській ОДА заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко провів нараду щодо припинення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. У заході взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, правоохоронних та контролюючих органів, повідомляє Svoboda.fm.
Між облдержадміністрацією та підрозділами головного управління Національної поліції в області налагоджено оперативний обмін інформацією та відпрацьовано алгоритм співпраці у разі виявлення фактів незаконної діяльності у сфері грального бізнесу. В цілодобовому режимі діють 5 мобільних груп обласного управління та одна мобільна група чернігівського відділу Нацполіції.
Як повідомили представники Головного управління Національної поліції в області, починаючи з 20 грудня минулого року, в результаті проведених перевірок на Чернігівщині припинено діяльність 17 закладів грального бізнесу, вилучено понад 190 одиниць незаконного грального обладнання. Крім того, трьом особам повідомлено про підозру, відкрито 6 кримінальних проваджень.
Наразі на території області немає суб’єктів господарювання у сфері незаконної діяльності грального бізнесу та виявлених місць проведення азартних ігор та державних лотерей з використанням ігрового обладнання.
Нагадаємо, що 20 грудня минулого року Кабінет Міністрів України заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом національних лотерей. Того ж дня міністр МВС Арсен Аваков заявив, що усі гральні заклади в Україні повинні припинити своє функціонування.
16-го січня поточного року Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №2285-д про легалізацію грального бізнесу в Україні. «За» проголосувало 260 народних депутатів.
Зазначимо, що виключається положення про можливість розміщення залів ігрових автоматів і букмекерських пунктів в окремих будівлях. Зали гральних автоматів дозволяється розміщувати винятково в готелях (п’ять зірок). Площа таких закладів повинна складати не менше 500 квадратних метрів. Крім того, передбачається збільшення віку гравця з 18 до 21 року, а також встановлюються вимоги до гравців і їхньої ідентифікації, а також жорсткі фінансові санкції за невиконання таких вимог.