Увійти

Гральний бізнес буде фінансувати спорт, – міністр Бородянський

12:01, 22 Січня 2020
Владислав Стародубцев
Підписатися Читати в повній версії

Міністерство культури, молоді та спорту планує змінити підходи до системи фінансування та управління спортивною інфраструктурою.

Поділитися:

Міністерство культури, молоді та спорту планує змінити підходи до системи фінансування та управління спортивною інфраструктурою / фото: Укрінформ.

Очільник МКМС Володимир Бородянський на зустрічі з представниками спортивних федерацій України, на якій зі своїм заступником Володимиром Шуміліним презентував Стратегію розвитку спорту та фізичної активності до 2032 року, розповів, що зміниться підхід до фінансування спорту в Україні.

«Держава переходить на трирічне планування бюджету, а це дуже добре для інвестицій в спортивну інфраструктуру України і для нашого спорту загалом. У першій половині цього року ми формуємо державний бюджет на три роки. Вважаю, це добре для спорту, для інвестицій в український спорт. Ми плануємо включити в цей трирічний план наші інфраструктурні проєкти, тому в першому кварталі 2020 року буде дуже інтенсивна робота щодо планування. Ми маємо розуміти, скільки буде об’єктів, скільки грошей ми зможемо знайти. За нашими розрахунками, потрібно 14 млрд гривень фінансування на 5 років. А це подвоєння витрат на спортивну інфраструктуру», – розповів Бородянський.

На думку Бородянського, спортивна інфраструктура має заробляти, а не просто “балансувати” на бюджеті. «Київський Палац спорту не приносить державі прибутку. Наше завдання – створити наглядову раду, яка затвердить план дій на цей рік з метою підвищити рентабельність Палацу спорту. Ця столична споруда має приймати більше спортивних івентів і бути більш ефективною», – поділився найближчими планами міністр.

Щодо нових джерел фінансування українського спорту, то, за словами очільника МКМС, усі чекають на легалізацію грального бізнесу в Україні. «Навесні планується прийняти закон про гральний бізнес, гроші від легалізації якого, зокрема, підуть і на розвиток спортивної інфраструктури. Також важливими для спорту є закон про меценатство, його прийняття чекаємо не раніше першого півріччя 2020 року», – передає слова Бородянського Укрінформ.

Ексгенпрокурор України: «Повністю заборонити гральний бізнес неможливо, він буде підпільним»

Нардеп «Слуги народу» Беленюк розповів, яким чином легалізація грального бізнесу допоможе розвитку спорту

Опубліковано у: Новини, Спорт
Теги: ,
Поділитися:
Схожі записи
Букмекер VBET запустив благодійну програму «Сила Голу»
12:01, 22 Січня 2020
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
12:01, 22 Січня 2020
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
12:01, 22 Січня 2020
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
12:01, 22 Січня 2020
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
12:01, 22 Січня 2020
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
12:01, 22 Січня 2020
Коментарі
Написати коментар
Повна версія