Увійти

«Дослідження розвінчали міф про загрозу тотальної лудоманії», – Закревська

15:08, 24 Серпня 2022
Ярослав П'ятницький
Підписатися Читати в повній версії

Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань Вікторія Закревська вважає, що тему тотальної залежності від азартних ігор в Україні розганяють навмисне з метою дискредитації легального гемблінгу.

Поділитися:

Заступниця очільника UGC Вікторія Закревська у своєму блозі пише, що міф про зростання кількості лудоманів після легалізації азартних ігор в Україні постійно підживлюється нелегалами через різні замовні матеріали.

На її думку, подібні публікації спираються або на суцільні вигадки, або на опис поодиноких випадків із часів існування лише чорного ринку гемблінгу.

«Насправді й іноземні, і вітчизняні дослідження доводять, що рівень поширення ігрової залежності в цивілізованих країнах – наднизький.

Насамперед тому, що там є легальний ринок азартних ігор, працюють національні регулятори, а ліцензовані організатори гемблінгу дотримуються принципів відповідальної гри», – стверджує Закревська.

Як приклад вона наводить результат чергового щоквартального дослідження, оприлюдненого Gambling Commission (британським національним регулятором), щодо перебільшення ваги лудоманії як проблеми в суспільному житті.

Згідно з ним, рівень проблемності азартних ігор у Великій Британії залишається порівняно стабільним і становить 0,2% тих, хто хоч раз грав в азартні ігри впродовж останніх 12 місяців.

Також заступниця Голови UGC нагадала, що Ukrainian Gambling Council, котра об’єднує понад 80% компаній (ліцензованих організаторів вітчизняного грального бізнесу), упродовж 2021–2022 рр. провела вже два дослідження щодо ставлення українців до гемблінгу.

«Обидва опитування показали, що понад 92% українців упродовж останніх 12 місяців не грали в азартні ігри на гроші та не планують грати в майбутньому.

І лише 7-8% мали такий досвід або бажають його набути. Для порівняння: 42,9% британців брали участь принаймні в одній формі азартних ігор протягом попередніх чотирьох тижнів.

Тобто українці – нація, яка не грає. Відповідно й проблема лудоманії у нас набагато менша. І наразі немає жодних передумов, що ця ситуація зміниться», – написала Вікторія Закревська у своїй колонці на The Page.

Два роки легалізації азартних ігор: в КРАІЛ підбили підсумки

«Попри важкі умови, ми продовжуємо наповнювати держбюджет», – Голова КРАІЛ

Опубліковано у: Бізнес, Новини
Теги: ,,,
Поділитися:
Схожі записи
Букмекер VBET запустив благодійну програму «Сила Голу»
15:08, 24 Серпня 2022
«Фавбет»: «Ми додали пряму відеотрансляцію тенісних матчів»
15:08, 24 Серпня 2022
КРАІЛ: 305 вебсайтів внесено до списку заборонених на території України
15:08, 24 Серпня 2022
Вікторія Закревська: «Лотереї – це азартні ігри! І це розуміє переважна більшість українців»
15:08, 24 Серпня 2022
UGC звернулася до Google з проханням припинити блокування реклами ліцензованих в Україні гемблінгових компаній
15:08, 24 Серпня 2022
Результатами співпраці між КРАІЛ та Apple стало блокування 79 додатків з нелегальними азартними іграми
15:08, 24 Серпня 2022
Коментарі
Написати коментар
Повна версія